Світовий футбол 28 Січня, 17:19 469
Цього разу не виділялися. Стали відомі оцінки Циганкова та Довбика за матч проти «Сельти» | 19-27
Але плюс 3 очки команді

«Жирона» продовжує дивувати вболівальників зі всього світу. Черговий матч Ла Ліги знову завершився перемогою команди Віктора Циганкова та Артема Довбика. Цього разу була подолана «Сельта». Рахунок 0:1, автор голу - Порту.

Віктор Циганков зіграв 83 хвилини часу, коли був замінений Валері. 54 дотики до м'яча мали такі результати: 33 паси (26 точних), 4 навіси (0 точних), 1 удар повз ворота, 1 заблокований удар, 5 виграних єдиноборств з 11-ти, 3 відбори та 18 втрат м'яча. Статистично-аналітичні портали WhoScored та Sofascore зійшлися на оцінці 6,5.

Артем Довбик зіграв усі 90 хвилин. Він мав 23 дотики до м'яча, 2 удари в площину воріт, 8 точних пасів (з 10-ти), 1 лонгбол, створив 1 шалений момент, виграв 3 єдиноборства з 11-ти, 2 рази сфолив, 1 раз забіг у офсайд і 9 разів втратив м'яч. WhoScored оцінила дії українця у 6,9 балів, а Sofascore у 7,3.

Завдяки перемозі «Жирона» повернулася на перше місце Ла Ліги, посунувши «Реал».