Світовий футбол 28 Січня, 19:48 224
Кубок Англії: «Ліверпуль» перестріляв «Норвіч» у матчі з 7 голами, «Вулверхемптон» зі скандалом переміг «Вест Бромвіч» | 19-27
Відбулися чергові поєдинки 1/16 фіналу Кубка Англії, у яких визначились нові учасники наступної стадії.

Кубок Англії 2023/24, 1/16 фіналу

Вест Бромвіч – Вулверхемптон – 0:2

Голи: Нету, 38, Кунья, 78

Уотфорд – Саутгемптон – 1:1

Голи: Матеус Мартінс, 5 – Армстронг, 89

Ліверпуль – Норвіч – 5:2

Голи: Джонс, 16, Нуньєс, 28, Жота, 53, ван Дейк, 63, Гравенберх, 90+5 - Гібсон, 22, Сайнц, 69

У першому матчі ігрового дня Вулверхемптон переграв Вест Бромвіч – Нету та Кунья принесли комфортну перемогу та вихід у наступну стадію. Не обійшлося без скандалу – уболівальники Вулверхемптону побили прихильника принципового суперника. Закривавленого фаната згодом кудись відвела поліція.

Уотфорд із Саутгемптоном не змогли виявити найсильнішого – Армстронг на 89 хвилині врятував «святих» від вильоту, а значить на нас чекає перегравання.

Ліверпуль після заяви Клоппа про майбутній відхід після завершення цього сезону розбив Норвіч. Кертіс Джонс відкрив рахунок у зустрічі, але Гібсон реалізував чи не єдину вилазку «канарійок» в атаку. «Червоні» продовжували створювати моменти, так Гакпо примудрився пробити повз ворота, коли залишалося тільки потрапити.

Дарвін на 28-й хвилині вивів Ліверпуль знову вперед, а Жота та ван Дейк у другому таймі оформили розгромну перевагу. Сайнц класним ударом з-за меж штрафного майданчика скоротив відставання, але Гравенберх добив суперника на 90+5.