Світовий футбол 28 Січня, 21:01 238
«Манчестер Юнайтед» розібрався з «Ньюпортом» у важкому матчі – Антоні забив перший гол у сезоні та приніс перемогу | 19-27
«Манчестер Юнайтед» здобув перемогу над «Ньюпортом» у 1/16 фіналу Кубка Англії.

Кубок Англії 2023/24, 1/16 фіналу

Ньюпорт – Манчестер Юнайтед – 2:4

Голи: Морріс, 36, Еванс, 47 – Фернандеш, 7, Майну, 13, Антоні, 68, Хейлунд, 90+4

Манчестер Юнайтед активно розпочав гру і вже до 20-ї хвилини вів у рахунку 2:0 проти команди з четвертого дивізіону. Був шанс збільшити свою перевагу, втім Гарначо не захотів ділитися м'ячем ні з Бруну, ні з Хейлундом, які були поруч. Бразилець пробив сам і зробив це дуже невдало.

Манкуніанці продовжували тиснути на суперника, шукаючи нагоди забити ще один гол. Гарначо на 30 хвилині знову пробив здалеку, але м'яч відлетів на трибуни. Одним із небагатьох моментів скористався вдало Ньюпорт. Морріс гарним дальнім ударом поклав м'яч у сітку воріт, а голкіпер манкуніанців міг лише спостерігати, як він влітає у ворота. На перерву Манчестер Юнайтед вирушив із мінімальною перевагою.

Другу половину гри Ньюпорт розпочав агресивно. Буквально перша атака господарів спричинила гол на 47 хвилині. 2:2! Андердог відновив рівновагу у грі. Ньюпорт намагався високо зустрічати манкуніанців, що не дозволяло розвивати свої атаки. На 54 хвилині Манчестер Юнайтед зумів протягнути м'яч у штрафний майданчик Ньюпорта, втім, удар у Бруну не вдався, а Таунсенд записав у свій актив ще один сейв. Тиск манкуніанців приніс свої плоди на 68 хвилині. Антоні з гострого кута забив свій перший гол цього сезону. Четвертий гол у ворота господарів влетів на 4-й компенсованій хвилині, автором якого став Хейлунд.

Манчестер Юнайтед у наступному раунді зіграє проти переможця пари Брістоль – Ноттінгем Форест.