Два відтінки можливого трансферу Бражка

Динамо Київ 29 Січня, 13:57 438
Два відтінки можливого трансферу Бражка | 19-27
Не так давно з’явилася інформація, що іспанська «Жирона» зацікавлена у послугах півзахисника «Динамо» та молодіжної збірної України Володимира Бражка. Влітку інтерес до футболіста проявляв італійський «Торіно».

На сьогодні трансфер виглядає нереальним. Бражко 2 жовтня підписав новий покращити контракт із «Динамо» на 5 років. Суми 2.9 та 4 млн євро виглядають зовсім не тими грошима, за які реально купити Бражка у «Динамо». Я б орієнтувався на гроші, за які були продані Ілля Забарний та Віталій Миколенко в АПЛ.

Але я все одно дуже серйозно поставився до інформації із можливим інтересом до Володимира Бражка. Все це має два відтінки:

1. Самому футболісту потрібно звикати бути у полі уваги, звикати, що про нього пишуть ЗМІ, сватають у різні команди. Це не повинно впливати на його гру чи відношення до тренувань. Володимиру є ще куди рости та прогресувати. Помилка, як у матчі проти «Балкані» у випадку із першим голом, просто неприпустима в офіційних матчах. Бражко повинен прибавляти у стабільності, якості, класі. Не думати, куди його продають, а бути максимально сконцентрованим на власному прогресі.

2. «Динамо» потрібно думати про заміну Бражку. Це один із головних активів клубу. Сьогодні таких передумов не має, бо гравець проводить перший сезон в складі «Динамо». Тільки почав грати замість Сергія Сидорчука. Якщо команда виграє чемпіонат, Бражко потрапить у збірну, яка має хороший шанс вийти на Євро та вдало зіграти у Німеччині (Тарас Степаненко не молодіє та не може грати кожен матч у короткий відрізок).

То вже влітку по Бражку можна отримати дуже хорошу пропозицію. Потрібно розуміти, хто в разі відповідної пропозиції буде готовий його замінити. Решат Рамадані, Олександр Яцик, Данило Іщенко, можливо навіть Володимир Озимай повторить шлях Іллі Забарного. Потрібно планувати та розвивати наступника, щоб потім це не стало несподіванкою.