Динамо Київ 29 Січня, 17:57 596
«Динамо» поступилось варшавській «Легії» і зазнало другої поразки поспіль на зборах | 19-27
Київський провів другий спаринг на зборах в Туреччині.

Товариський матч

Динамо – Легія – 3:1

• Голи: Пономаренко, 34, – Мучі, 31, Аугустиняк, 45, Крамер, 55

«Динамо» (перший тайм): 1. Бущан, 2. Вівчаренко, 32. Михавко, 25. Дячук, 20. Караваєв, 6. Бражко, 37. Царенко, 92. Рамадані, 30. Діалло (77. Беніто, 25), 22. Кабаєв, 9. Пономаренко.

«Динамо» (другий тайм): 51. Моргун, 44. Дубінчак, 34. Сирота, 4. Попов, 23. Малиш, 18. Андрієвський, 10. Шапаренко, 37. Царенко (92. Рамадані, 68), 91. Волошин, 77. Беніто (90. Кремчанін, 60), 11. Ванат.

«Легія» (стартовий склад): 30. Гладун, 12. Панков, 3. Капуаді, 5. Рібейро, 13. Вшолек, 22. Елітім, 8. Августиняк, 33. Кун, 27. Жозуе, 7. Пекхарт, 20. Мучі.

****

Олександр Шовковський продовжує активно переглядати молодих гравців, матч з Легією не став виключенням. В старті з'явились 18-річний захисник Михавко, його одноліток Пономаренко, який виступає на позиції нападника. В центрі поля знайшлось місце 19-річному Царенку та на рік старшому македонцю Рамадані. Натомість більшість лідерів залишились на лаві для запасних, а то й взагалі не потрапили в заявку на гру.

Варшавська Легія, яка демонструє непогані результати в Лізі Конференцій (2-ге місце в групі), прогнозовано більше часу проводила на половині суперника. Відкрити рахунок вдалось всередині першого тайму: захисники не втримали албанського нападника Ернеста Мучі, і той розстріляв ворота Бущана.

Відповідь киян не забарилась. Кабаєв, який на 25 хвилині замінив Діалло, протягнув м'яч по лівому фланзі та ідеально прострілив на Пономаренка. Перспективний нападник не підвів довіру наставника, вдало замкнувши передачу партнера.

Однак піти на перерву з нічиєю українській команді не вдалось. Опорний півзахисник Рафал Аугустиняк скористався провалом в опорній зоні Динамо, спокійно прийняв м'яч перед лінією штрафного майданчика і потужним ударом не залишив шансів Бущану та капітану Бражку, який самовіддано намагався заблокувати постріл.

В другій половині гри Шовковський випустив на поле низку провідних гравців, зокрема Шапаренка, Ваната, Попова та Сироту. Однак помилка останнього призвела до ще одного пропущеного м'яча. Олександр в незграбному стрибку намагався перехопити розрізний пас гравця Легії, але не влучив по м'ячу. Крамер вийшов віч-на-віч з голкіпером і відзначився забитим м'ячем.

У підсумку київське Динамо вдруге поспіль поступається на зборах в Туреччині. Наступний поєдинок столичний клуб проведе 30 січня проти чеської Острави.