Почеттіно дав оцінку важливості промаху Мудрика в матчі з «Ліверпулем»

Світовий футбол 1 Лютого, 11:54 894
Почеттіно дав оцінку важливості промаху Мудрика в матчі з «Ліверпулем» | 19-27
Головний тренер лондонського «Челсі» Маурісіо Почеттіно дав оцінку поразці команди з рахунком 1:4 від «Ліверпуля» у 22-му турі Англійської Прем'єр-ліги.

Серед іншого аргентинець заявив, що підсумковий розклад сил міг бути іншим, якби українець Михайло Мудрик реалізував свій момент у другому таймі зустрічі.

«Справа не в пошуку виправдань. Я думаю, що наша гра була гіршою. Вони заслужили на перемогу, вони були кращими за нас. Чесно кажучи, ми виступили не так, як хотіли. Вони були кращими за нас із першої дії.

Було ясно, що вони були більш агресивні, ніж ми. Нам було важко підключитися і грати. Завжди, коли ми відбирали м'яч першим або другим дотиком, ми так легко віддавали його знову. У всіх сферах вони були кращими за нас, тому й перемогли.

У другому таймі за рахунку 2:0 у Мудрика був великий шанс. Якби він забив, можливо, це додало б нам упевненості, і ми б грали краще, а також з урахуванням пенальті в грі на Нкунку. Можливо, на той момент ми були б у грі з рахунком 2:2. Але навіть якби ми забили обидва голи і зіграли внічию, я був би розчарований, тому що наша гра була не дуже хорошою», – зізнався Почеттіно після матчу.

«Челсі» в таблиці АПЛ посідає 10-те місце, маючи 31 очко. «Ліверпуль» одноосібно лідирує з 51 пунктом в активі.