Колишній тренер Брагару: «Я думаю, Максим уже готовий до «Динамо». Гадаю, ще півроку-рік – і його викликатимуть у збірну»

Динамо Київ 2 Лютого, 15:27 329
Колишній тренер Брагару: «Я думаю, Максим уже готовий до «Динамо». Гадаю, ще півроку-рік – і його викликатимуть у збірну» | 19-27
​Колишній футболіст низки українських і закордонних клубів Антон Калайтан поділився думками стосовно перспектив лівого захисника Динамо Владислава Дубінчака під керівництвом Олександра Шовковського.
«Пам’ятаю, грали із Динамо U-19 у манежі. Проти мене на фланзі діяв Дубінчак. Пару разів він у підкати стелився під мене, я його на замахах прибирав. Вже тоді бачив, що він класний футболіст.

Його нинішній рівень? Мені Дубінчак дуже подобався, коли ще був в оренді у СК Дніпро-1. Він по флангу носився. Я думав: «Скільки в нього сердець?». Точно не одне. Бо як можна стільки бігати?».


Окрім цього, ексвінгер Металіста 1925 вважає, що далі на лівого захисника Динамо очікує прогрес.

«Думаю, що за Олександра Шовковського в Динамо він більше розкриється. Мірча Луческу – це дуже специфічний спеціаліст. Не можу сказати, що він недолюблював його, але міг давати грати більше.

Передбачаю, з Шовковським Динамо зараз взагалі почне виступати набагато краще», – сказав Калайтан для «УФ».