Третя поразка: «Динамо» поступилося в спарингу болгарському «Левські»

Третя поразка: «Динамо» поступилося в спарингу болгарському «Левські» | 19-27
Київське «Динамо» 2 лютого провело товариський матч проти болгарського Левські.

Товариський матч

Динамо – Левські – 0:1

• Голи: Галчев, 23

«Динамо» (перший тайм): 35. Нещерет, 90. Гусєв, 4. Попов, 32. Михавко, 2. Вівчаренко, 6. Бражко, 37. Царенко, 92. Рамадані, 77. Беніто, 20. Караваєв, 11. Ванат.

«Динамо» (другий тайм): 1. Бущан, 44. Дубінчак, 34. Сирота, 40. Біловар, 25. Дячук, 18. Андрієвський, 6. Бражко (37. Царенко, 68), 23. Малиш, 91. Волошин, 24. Пашко (30. Діало, 74), 9. Пономаренко.

******

Динамо продовжує підготовку до другої частини УПЛ сезону 2023/24. Поєдинок проти болгарського клубу став для киян вже четвертим на зборах. Раніше «біло-сині» поступилися косоварському Балкані (0:2) та польській Легії (1:3), а також розтрощили узбецький Пахтакор (5:1).

Протистояння виявилося нелегким для представників столичного клубу. У першому таймі футболісти болгарського клубу контролювали хід гри. Моментів обидві команди створили небагато, але на 23-й хвилині Левські вдалося вирватися вперед завдяки голу Галчева.

По перерві роботи у кіпера суперників не додалося – киянам мало що вдавалося в атаці. Наприкінці зустрічі у болгар був чудовий шанс подвоїти перевагу, але Бущан потягнув удар Велтона, який вибігав сам на сам. До кінця матчу протримався рахунок 1:0 на користь Левські.