Думки після поразки «Динамо» від «Левські»

Динамо Київ 2 Лютого, 18:47 10690
Думки після поразки «Динамо» від «Левські» | 19-27
Кияни показали абсолютно прісну гру.

Після розгромної перемоги 5:1 у минулому спарингу над «Пахтакором», подумалося, що кияни вже почали знаходити себе на зборах, проте сьогоднішній матч перекреслив весь позитив від минулого поєдинку.

«Левскі» протягом усього матчу виглядав краще. «Динамо» грало погано, а подекуди і дуже погано. За весь матч кияни не створили жодного небезпечного суперника біля воріт суперника, програвали боротьбу, не могли пов'язати пару-трійку пасів в атаці, нервували, досить часто фолили, іноді й на жовті картки (і це в спарингу).

Болгари не сказати, що показували видатну гру, але свої моменти мали, і могли забивати більше одного голу.

У підсумку все закінчилося мінімальною перемогою «Левскі» з голом після красивого далекого удару Галчева в середині другого тайму.

0:1 і не найприємніші враження від гри «Динамо» сьогодні.

Свої думки з приводу цього матчу публікує футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму (0:1):

• звичний «картопляний» футбол у стилі Потато Пепа, але це не закид Шовковському в жодному разі
  • стає очевидною стабільність звʼязки Бражко-Рамадані-Царенко, що двох останніх просто готують, як бекап, тому вимоги варто знизити до мінімуму
  • якщо не побачили у складі Буяльського та Шапаренка, то краще не вмикайте навіть, бо побачене не матиме жодної цінності та відповідної репрезентативності, просто побачити усі навички роботи з молоддю Іщенка та Костюка (а тут все погано, якщо треба грати щось складніше за бий-біжи)
  • Бражко регулярно підіймається пресингувати досить високо, але його так само регулярно відсікають, поки без прогресу в цьому напрямку, та сама лажа, що ще за діда була (пресинг не злагоджений, тому в опорці вітер гуляє)
  • щось цілісно оцінити неможливо, бо срака-мотика скрізь, починаючи з білдапу, єдина світла плямка, то Царенко (помітно інтелект, але інші не на його рівні, тож часто його ініціативність втрачає імпульс)
  • Бущана у воротах немає, але голи з центру поля залітають, як на срачку, це вже надцятий гол з дистанції пропущений киянами за останні два сезони, з меж штрафного Динамо пропускає менше (0:1)
  • дуже слабкий тайм; вінгерів практично не помітно у грі; пресинг від Бражка щось приніс лише раз під кінець тайму
  • під хорошим тиском болгар Динамо відверто страждає, тому навіть такий склад буде виглядати симпатичніше в УПЛ, бо більшість суперників, як вівці сідатимуть у низький блок
  • хочеться знову побажати здоровʼя Шовковському, перш за все психологічної стійкості, бо на його місці, мабуть, вже збожеволів, аби отримав довічне за вбивство тренерів, що готували цих молодих гравців, які переважно вийшли з перших хвилин

Стисло після другого тайму (0:1):

• проблему з Бражком та пресингом діагностували до перерви, на другий тайм найнижче в центрі вийшов Андрієвський, тож Володимир в якості інсайда мав змогу частіше тиснути на чужій половині (фізично він не мертвий, якщо дали ще більш виснажливу роль)
  • як побачив, що Дячук знов гратиме фулбека, а Пашко над ним, то десь з хвилини 60-ї припинив дивитися уважно, почав відволікатися; дійсно, немає сенсу ставитися якось серйозно до того, що зараз відбувається на полі у виконанні цього салату гравців у футболках Динамо
  • як і в часи діда, перші збори перетворюються на банальний кастинг; чи дають вони якусь нову інформацію!? нажаль, ні, як було очевидно, що Академія випускає не готових до основи гравців, то лише в соте чи тисячне переконалися; між такими, як Шапаренко чи Буяльський та іншими колосальна прірва…
  • наступного разу сам скористаюся своєю порадою, як не побачу в старті 7-8 гравців основи, то навіть не вмикатиму, бо лише розпач охоплює; хз, як після таких ігор на фоні нормальних команд в Іщенка, Костюка та Мороза ще залишається підписка зі словами «досвід»; який в сраку досвід, якщо мова про базові принципи гри в пас, взаємодію з простором чи взагалі про саме поняття гри між лініями…

Свій наступний спаринг «Динамо» запланувало на 8 лютого проти латвійської «Лієпаї».