Ігор Леонов назвав п’ять українських футболістів, яким варто залишити УПЛ

Футбол України 2 Лютого, 19:27 499
Ігор Леонов назвав п’ять українських футболістів, яким варто залишити УПЛ | 19-27
Екс-футболіст донецького «Шахтаря» Ігор Леонов визначив п’ятірку українців, які точно зможуть заграти в європейських чемпіонатах.
— Найперший — Судаков. У будь-яку топ-команду він підійде, заграє всюди. Другий — Ванат. Також можна продавати будь-куди. Але в іспанському чемпіонаті більше шансів швидше проявити себе як для Ваната, так і для Судакова. Третій має бути Піхальонок. Так само в Ла Лігу. Ілля Квасниця з «Руха», про якого багато говорять, поки ще хай пограє трохи в Україні. Йому ще рано у Європу.

Можна виділити Шапаренка. Так, він не у формі поки. Але якщо він набере форму, то також можна переходити у топ-чемпіонат. Він такий, талановитий хлопець, всі дані у нього присутні. Але кажу, треба повернути той тонус, в якому він знаходився раніше. Бондаренко з «Шахтаря» також ще нехай побігає в УПЛ. А можна продати Матвієнка. Але це все залежить від нього і клубу. Він вже достатньо часу в «Шахтарі» також. Думаю, він теж заграє в будь-якому чемпіонаті. Більше і немає претендентів, — впевнений експерт.