«Зінченко і Вайт у ці дні жили в одному будинку і ділили дружин», — вогненний гумор головного тренера «Арсеналу»

Світовий футбол 3 Лютого, 15:46 161
«Зінченко і Вайт у ці дні жили в одному будинку і ділили дружин», — вогненний гумор головного тренера «Арсеналу» | 19-27
Головний тренер лондонського «Арсеналу» Мікель Артета на прес-конференції напередодні матчу з «Ліверпулем» у чемпіонаті Англії в жартівливій формі відповів на запитання про те, чи помирилися двоє футболістів його команди — Олександр Зінченко та Бен Вайт, які посварилися одразу після завершення попереднього поєдинку «канонірів», з «Ноттінгем Форест» (2:1).
«Зінченко і Вайт у ці дні жили в одному будинку, ділили дружин і все таке! Тепер вони живуть разом, вони більше, ніж просто приятелі», — засміявшись, сказав наставник «Арсеналу» у відповідь на таке запитання журналіста.

«А якщо серйозно, то відповім щодо цієї ситуації так. Думаю, ви не будете сперечатися з кимось, якщо у вас немає з цією людиною хороших стосунків. Такі гарячі суперечки відбуваються тому, що ви маєте обопільну довіру і хімію з кимось — на якісь речі ви реагуєте однаково емоційно і не приховуєте цього.

Тому після матчу з «Ноттінгем Форест» я і сказав, що мені подобаються такі моменти, як той, що стався із Зінченком і Вайтом. Поки таке відбувається із взаємною повагою і з прагненням стати більш вимогливими до себе як команда, я дуже задоволений цим.

Ну і потім, у нас може бути різне розуміння слова «сутичка». Цілком можливо, що те, що сталося, можна назвати розмовою. Так, це була трохи напружена і трохи емоційна розмова, але так може статися після гри, в якій ти робиш 200 ударів по м’ячу за хвилину. Це нормально. Нічого нового», — додав Артета.