Світовий футбол 3 Лютого, 18:04 189
Маліновський отримав травму – «українське дербі» «Дженоа» та «Емполі» не виявило сильнішого | 19-27
У суботу, 3 лютого, продовжився 23 тур Серії А.

Чемпіонат Італії, 23 тур

Емполі – Дженоа – 0:0

Вилучення: Де Вінтер, 90+2 (Дженоа)Із перших хвилин вийшов тільки один українець – Віктор Коваленко розпочав у запасі Емполі, вперше потрапивши до заявки у 2024 році. А от Руслан Маліновський опинився у стартовому складі «грифонів». Днями півзахисник збірної України став повноправним гравцем Дженоа – генуезький клуб достроково викупив у Марселя права на Руслана Маліновського.

Старт гри був за Емполі, проте жоден із кількох ударів тосканців по воротах Мартінеса не досяг мети. Посеред тайму Маліновський отримав болісний удар у грудну клітку, але зумів продовжити гру. На 26-й хвилині Дженоа забила після розіграшу кутового (Сабеллі заштовхав м'яч у ворота), однак арбітр одразу скасував гол через офсайд. Згодом Маліновський знову отримав від суперника, залишившись лежати на газоні. Арбітр знову промовчав. У підсумку, голів до перерви так і не було, а на другий тайм Маліновський вже не вийшов. Схоже, саме через пошкодження.

На старті другого тайму стійка врятувала Дженоа після удару Какаче в ближній кут. Віктор Коваленко вийшов на 71-й хвилині – перший матч українця з 30 грудня. Майже тут же ледь не забила Дженоа. Після удару Спенса капітан Емполі Луперто виніс м'яч з лінії воріт. Господарі відповіли ударом Дестро п'ятою – в руки Мартінесу. У підсумку, 0:0 – Дженоа довела безпрограшну серію до 8-ми матчів. Підопічні Альберто Джилардіно набрали 29 очок і посідають 11 місце Серії А. Емполі теж продовжив серію без поразок, яка налічує вже три поєдинки. Попри це, тосканці все ще передостанні – 18 очок і найгірша атака Серії А (тільки 15 забитих голів).