​«Барселона» обіграла «Алавес», незважаючи на видалення Роке

Світовий футбол 3 Лютого, 21:42 175
​«Барселона» обіграла «Алавес», незважаючи на видалення Роке | 19-27
Сьогодні, 3 лютого, пройшов матч 23-го туру Прімери «Алавес» - «Барселона».

Гра відбулася у Віторії на стадіоні «Мендісорроса». Зустріч обслуговувала бригада суддів на чолі із Хуаном Мартінесом Мануеро. Вона завершилася перемогою гостей із рахунком 3:1.

На 22-й хвилині у складі каталонців голом відзначився нападник Роберт Левандовські. На 49-й хвилині Ілкай Ґюндоган подвоїв перевагу гостей. Вже за дві хвилини господарі зусиллями Саму Омородіона відіграли один м'яч. На 63-й хвилині Вітор Роке, який замінив Гюндогана, відновив перевагу каталонців у два м'ячі.

Зазначимо, що Роке в період з 67-ї по 72-й хвилини отримав дві жовті картки, за що був вилучений з поля.

«Барселона» займає третій рядок у турнірній таблиці іспанської Прімери, набравши 50 очок у 23 зустрічах. «Алавес» має у своєму активі 26 очок. Він займає 12 позицію.