Юрій Вірт розповів, кому все ж на його думку віддадуть перевагу захищати ворота збірної України

Збірна України 4 Лютого, 16:19 535
Юрій Вірт розповів, кому все ж на його думку віддадуть перевагу захищати ворота збірної України  | 19-27
У першому півфіналі плей-оф за вихід на Євро-2024 збірна України зіграє з Боснією і Герцеговиною. У разі перемоги українці зіграють у фіналі з Ісландією або Ізраїлем.

«Я думаю, напевно, ще зарано робити висновки, тому що менш ніж два місяці лишилося, вони грають у кінці березня. Тому зараз робити висновки, хто має бути першим номером, важко. Не дай боже травма, як з Довбиком.

Можу сказати, що найсильніша у збірній конкуренція саме воротарська – надзвичайно важко обрати воротаря. Бо є Трубін, є Лунін, є Бущан, є Різник, – чотири воротарі високого рівня. Тут треба буде Сергію Станіславовичу поламати голову. Зрозуміло, що фаворитами є Лунін і Трубін.

Практично всі ігри останні грав Трубін. Я думаю, що в нього буде невелика перевага. Але та гра, яку зараз показує Лунін – вибір буде надзвичайно важкий. І це цікаво, бо, дійсно, два воротарі дуже високого класу, і треба просто обрати і вгадати.

Тут багато буде залежати від того, що будуть аналізувати суперника і підбирати воротаря під нього. Мені здається, що перевагу віддадуть Трубіну. Але є велике «але» – можливо, ми побачимо у воротах Луніна», - сказав Вірт.