Світовий футбол 4 Лютого, 18:09 571
Мудрик намалював гол «Челсі», Забарний впустив перемогу, «Манчестер Юнайтед» продовжує воскресати – АПЛ | 19-27
«Челсі» в домашньому поєдинку 23 туру АПЛ поступився «Вулвергемптону». Поєдинок на «Стемфорд Брідж» завершився перемогою гостей з рахунком 4:2.

АПЛ. 23 тур

Челсі – Вулвергемптон 2:4

• Голи: Палмер, 19, Тьягу Сілва, 86 Кунья, 23, 63, 82, Дісасі, 43 (автогол)

Челсі не зміг перемогти Вулвергемптон у матчі 23 туру АПЛ, хоча старт поєдинку виглядав досить оптимістичним для команди Маурісіо Почеттіно.

Господарі вийшли вперед завдяки голу Палмера, проте Вулвз ще до перерви змогли оформити камбек завдяки голу Куньї та автоголу захисника Челсі Дісасі.

Після перерви Кунья ще двічі засмутив уболівальників Челсі своїми голами.

На 86-й Мудрик відзначився асистом на Тіаго Сілву. Михайло точно навісив на центрального захисника із кутового.

Для Михайла це 6-та гольова дія в поточному сезоні за Челсі: 4 голи та 2 асисти.

Манчестер Юнайтед – Вест Хем – 3:0

• Голи: Хойлунд, 23, Гарначо, 49

Манчестер Юнайтед легко впорався з конкурентом за місце в єврокубках Вест Хемом. Хойлунд відкрив рахунок на екваторі першого тайму. Невдовзі по перерві Гарначо подвоїв, а на 84-й дублем зняв усі питання щодо переможця. Команда Еріка Тен Хага набрала 38 очок та опустила «молотобійців» (36 балів) на 7 сходинку. Тоттенхем йде 5-м з 44 очками.

Борнмут – Ноттінгем Форест – 1:1

• Голи: Клюйверт, 5 – Хадсон-Одой, 45+1
  • Вилучення: Біллінг, 84 (Борнмут)

Борнмут втратив перемогу над Ноттінгемом. Вже не вперше у цьому сезоні «вишеньки» забили на старті поєдинку – Клюйверт відзначився на 5-й хвилині. Перед перервою Хадсон-Одой зрівняв пострілом з межі карного майданчика з-під Іллі Забарного.

Український центрбек попри помилку отримав не найгірший бал від Sofascore – 6.6. Борнмут догравав матч у меншості через Біллінга, який отримав червону картку, але втримав нічию. Команда Забарного залишається на 12-й сходинці (27 очок), Ноттінгем наблизився до зони вильоту – 16 місце, 21 пункт.