Почеттіно після нового фіаско заговорив про можливу відставку з «Челсі»: «Не хочу приходити сюди і говорити, що я найкращий»

Світовий футбол 4 Лютого, 20:09 149
Почеттіно після нового фіаско заговорив про можливу відставку з «Челсі»: «Не хочу приходити сюди і говорити, що я найкращий» | 19-27
Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку від «Вулверхемптону» (2:4) у рамках 23-го туру АПЛ.

«Ми відчуваємо тиск і стрес. Тиск, щоб перемагати, грати добре, виступати. Так, у нас не було часу, щоб набрати імпульс у грі, грати легко і почуватися впевнено. Було відчуття після Ліверпуля, що це надто вплинуло на команду «Я - людина. Звичайно, це неприємна ситуація. У футболі потрібно приймати очікуванням. Щоб бути в цьому бізнесі, з таким клубом, вам потрібно бути сильним».

Усі вважають, що Челсі має бути в іншому становищі, але ми зараз тут. По-перше, можливо тому, що ми недостатньо хороші. Я думаю, що всі ми недостатньо хороші. Нині це реальність. Я теж. Сьогодні ми показуємо, що недостатньо хороші. Ми не впоралися із ситуацією належним чином. Ніхто не може бути в безпеці, чи не так? Я не хочу приходити сюди і говорити, що я найкращий. Наразі ми не відповідаємо історії клубу, це правда. Ми маємо прийняти це і бути самокритичними. Ми не здамося.

Розуміти вболівальників дуже важливо. Мені шкода. Ми розчаровані як і вони, але до кінця нам потрібно боротися разом. Під час гри нам потрібно працювати разом, щоб здобути хороший результат», - цитує Почеттіно FootballLondon .