Футбол України 4 Лютого, 21:19 350
«Зоря» здобула другу перемогу за день – на легіонера луганців накинулись з кулаками, екс-динамівець приніс перемогу | 19-27
Луганці здолали «Динамо» Тбілісі у другому своєму матчі за сьогодні.

Товариські матчі.

Зоря – Динамо Тбілісі – 1:0

Гол: Антюх, 7

Вже на 7-й хвилині Антюх обікрав захисника та легко реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Динамо мало класну нагоду зрівняти рахунок, але Остер Сантіс не зміг пробити Сапутіна. У другому таймі Кірюханцев підштовхнув суперника у штрафному, за що у ворота Зорі призначили пенальті, але Сапутін потягнув удар з 11-метрової позначки.

А найяскравіший момент стався в середині першої половини, але це не пов'язано з футболом. Під час подачі кутового Свіртладзе почав підштовхувати Герреро, а після того, як панамець відмахнувся, капітан Динамо Тбілісі накинувся з кулаками на форварда Зорі. Цікаво, що обох гравців вилучили з поля, а грузини продовжили провокації – обидві команди довго не могли заспокоїти.