Світовий футбол 5 Лютого, 00:04 685
«Реал» на 90+3 хвилині втратив перемогу над «Атлетіко» – божевільний сейв Луніна не допоміг збільшити відрив від «Жирони» | 19-27
Відбувся центральний матч 23-го туру іспанської Прімери, в якому «Реал» приймав «Атлетіко».

Ла Ліга, 23-й тур

Реал – Атлетіко – 1:1

• Гол: Діас, 20 – Льоренте, 90+3

Реал не зміг скористатись втратою очок Жирони і збільшити від них відрив в турнірній таблиці. Український голкіпер Андрій Лунін втретє поспіль вийшов в стартовому складі та своїми діями підтвердив довіру наставника Карло Анчелотті.

«Вершкові» змогли вийти вперед в екваторі першого тайму. Браїм Діас примудрився обігратись в стінку з капітаном суперника Коке та з близької відстані розстріляв безпомічного Облака.

Через дві хвилини Атлетіко мав відновлювати паритет. Завадив фантастичний сейв українського стража воріт. Аксель Вітсель впритул головою пробивав по воротах Андрія Луніна, але завдяки вражаючій реакції голкіперу вдалось витягнути руку та перевести постріл на кутовий.

«Ні, чувак, цей сейв від Луніна божевільний. Кепа ніколи б не зміг», – пишуть захоплені фанати в соцмережах.

Старт другої половини розпочався з небезпеки від підопічних Сімеоне, які всіма силами намагалися зрівняти рахунок. І їхні зусилля не були марними – Савіч замкнув подачу з кутового. Однак радість гравців Атлетіко зупинив ВАР, який скасував взяття воріт через офсайд.

На 77 хвилині знову господарів врятував Лунін. Українець вдало перекрив простір перед Грізманном і відбив його удар п'ятою. Однак зберегти ворота «сухими» Андрію не вдалось. На останніх хвилинах поєдинку гравці Атлетіко підловили захисників Реала на помилці і зрівняли рахунок. Депай головою підбив м'яч у повітря, а після приземлення Льоренте головою відправив його в сітку.

У підсумку Реал втратив можливість збільшити перевагу в турнірній таблиці над Жироною. В їхньому активі перша сходинка та 58 очок, в каталонців на два бали менше. Натомість Атлетіко продовжує дихати в спину Барселоні, йдучи на третій позиції з 48 очками в активі.