Підсумки першого етапу зборів «Динамо» від Михайла Смолового

Динамо Київ 5 Лютого, 10:41 433
Підсумки першого етапу зборів «Динамо» від Михайла Смолового | 19-27
Фактично неможливо робити якісь висновки з проекцією на другу половину сезону, за деякими виключеннями, бо відсутнє будь-яке для цього підґрунтя.

Можна лише оцінити поточний стан справ, а він не ви надто оптимістичний. Досі Динамо не зіграло жодного тайму в оптимальному складі, заважають і високий травматизм, і банальне бажання подивитися усіх. Тож декілька головних пунктів:

  • Шовковський поки повторює за дідом, перші збори знову перетворюються на кастинг. Не йде мова про награвання чогось вже, переглядають людей, щоб побачити їх неготовність грати за основу. Банальна втрата часу, оскільки неготовність і так була очевидною.
  • Бражко поки ніяк не може змусити себе грати в обидва напрямки, як це робив Сидорчук. Більшість спроб Бражка йти в пресинг на чужій половині спричиняють провал опорної зони, як з дідом в УПЛ восени кожного матчу. Володимир станом на зараз не готовий до повноцінної ролі колишнього капітана. Треба маскувати слабкі сторони.
  • Найяскравіше враження поки від взаємодії звʼязки Шапаренко-Дубінчак на лівому фланзі та напівфланзі. На фоні рандомних поєднань в інших ланках, ці двоє виділяються злагодженістю. Питання хто стане третім (вінгер) поки відкрите.
  • З молодих та тих, хто не є гравцями вузької ротації, варто відзначати Царенка та Михавка. Антон суттєво краще розуміє сенс гри між лініями, ніж Рамадані. Що актуально в умовах інверсії трикутника за Шовковського. А Тарас мало чим відрізняється від більш досвідчених партнерів, і це не комплімент для Попова, Сироти чи Дячука.