Азар: «У футбольному плані я був кращим за Роналду»

Світовий футбол 5 Лютого, 12:45 137
Азар: «У футбольному плані я був кращим за Роналду» | 19-27
Кріштіану це навряд чи сподобається.

Колишній вінгер мадридського «Реалу» та лондонського «Челсі» Еден Азар порівняв себе з найкращими футболістами цього сторіччя.

«Індивідуально, напевно, тільки Мессі сильніший за мене. Я насолоджувався його грою в «Барселоні», менше - наприкінці кар'єри, але він найкращий в історії. У нього неможливо відібрати м'яч. Кріштіану - більш великий гравець, ніж я, але у футбольному плані, якщо бути чесним, він не кращий. Ще Неймар, може.
у «Реалі» були зібрані найкращі. У тому числі і за досягненнями за кар'єру. Бензема, Модріч, Кроос. Вони - уособлення футболу.
Чи хотів я досягти більшого? Ні. Я ніколи не турбувався про статистику. 300 голів, 200...? Я робив те, що мав: приносив і отримував задоволення», – наводить слова бельгійця L'Équipe.

Нагадаємо, що у червні 2019 року Азар перейшов із «Челсі» до «Реалу» у якості наступника Кріштіану Роналду - найкращого бомбардира в історії клубу. Однак період Едена у стані «вершкових» ознаменувався великою кількістю травм та критикою, пов'язаною з фізичною формою футболіста.