Динамо Київ 5 Лютого, 13:30 426
На що награли українці за кордоном - оцінки за ігровий тиждень | 19-27
Насичені вихідні у наших легіонерах.

Гравцями, які більш яскраво себе проявили на минулих вихідних стали Яремчук, Русин, Лунін та Трубін.

Першим українським легіонером, який відкривав футбольний вікенд став Роман Яремчук. Екс-нападник «Динамо» провів на полі 70 хвилин, забив гол та заробив жовту картку, перемогла аутсайдера Ла Ліги «Альмерію» - 2:1 та впритул наблизилася до групи команд, що претендують на участь у єврокубках.

Аналітичні портали оцінили гру Яремчука середніми для «Валенсії» балами - 7.0 від WhoScored та 7.1 від Sofascore.

***

«Евертон» Віталія Миколенка ледве врятувався від поразки в поєдинку з «Тоттенгемом», забивши на 4 компенсованій хвилині. Зігравши внічию 2:2, клуб українця лише завдяки додатковим показникам відірвався від зони вильоту АПЛ.

Аналітичні портали WhoScored та Sofascore оцінили гру Миколенка середнім для «Евертона» балом 6.8.

***

В українському дербі Серії А Руслан Маліновський та Віктор Коваленко на полі не зустрілися. Маліновський відіграв за «Дженоа» перший тайм, а Коваленко вийшов на заміну в складі «Емполі» на 71 хвилині.

У поєдинку, який завершився внічию 0:0, аналітичні портали невисоко оцінили гру українців. WhoScored поставив обом 6.1, а Sofascore - 6.6.

***

«Вестерло» з Сидорчуком розгромно програв вдома принциповому супернику «Левену» з рахунком 0:3.

Український півзахисник «Вестерло» Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі та відіграв 64 хвилини. За свій виступ Сидорчук отримав від статистичного порталу WhoScored найнижчу оцінку у матчі – 5.8 балів.

«Вестерло» програв прямому конкуренту та посідає 10 місце з 25 очками, «Левен» відстає всього на один бал.

***

«Жирона» без свого кращого снайпера Артема Довбика, який навіть за найгіршого результату поглибленого медичного дослідження пропустить не більше місяця, втратила важливі очки в чемпіонських перегонах Ла Ліги.

Каталонці зіграли внічию 0:0 з «Реал Сосьєдад» та не обійшли в турнірній таблиці «Реал», який має до того ж гру в запасі.

Інший українець Віктор Циганков вийшов у стартовому складі «Жирони», провів на полі 80 хвилин та отримав від аналітичних порталів четверті бали в команді - 6.8 від WhoScored та 6.9 від Sofascore.

***

Український форвард Назарій Русин, який тиждень тому зробив дубль за 6 хвилин в поєдинку молодіжної команди «Сандерленда», врятував першу команду клубу від поразки в матчі чемпіоншипу з «Мідлсбро».

Русин вийшов на заміну на 67 хвилині, а на 83 зрівняв рахунок, встановивши остаточний результат 1:1.

Таким чином «Сандерленд» залишився на відстані очка від групи команд, що претендують на підвищення в класі.

Від аналітичних порталів Русин, відігравши менш ніж півтайму, отримав другий бал в команді - 7.0 від WhoScored та 7.4 від Sofascore.

***

Михайло Мудрик вийшов на заміну на 72 хвилині, за чверть години віддав гольову передачу, однак не врятував «Челсі» від поразки в поєдинку з «Вулвергемптоном» - 2:4.

Від аналітичних порталів Мудрик отримав оцінки, близькі до середніх для «Челсі» - 6.7 від WhoScored та 6.9 від Sofascore.

***

«Борнмут» Іллі Забарного завершував матч проти «Ноттінгем Форест» у меншості, проте втримав нічию 1:1.

Забарний отримав від аналітичних порталів середні для «Борнмута» бали - 6.5 від WhoScored та 6.6 від Sofascore.

***

«Арсенал» Олександра Зінченка, якого замінили в перерві, переміг «Ліверпуль» - 3:1. При цьому всі чотири голи в цьому матчі були забиті «канонірами»: єдиний мʼяч мерсисайдців - автогол Габріеля Магальянса.

Від аналітичних порталів Зінченко отримав невисокі оцінки - 6.3 від WhoScored та 6.6 від Sofascore.

***

Анатолій Трубін зіграв за «Бенфіку» в поєдинку португальської Прімейри з «Жіл Вісенте». Українець залишив свої ворота «сухими».

Від порталу статистики WhoScored Трубін отримав оцінку 7.3. Це середній бал серед гравців «Бенфіки».

***

«Реал» з Андрієм Луніним у воротах пропустив у компенсований час в мадридському дербі з «Атлетико» та випустив з рук практично здобуту перемогу. Поєдинок завершився унічию 1:1.

Від порталу статистики WhoScored Лунін отримав оцінку 7.2. Це один із найкращих балів у поєдинку. Це краща оцінка за всіх тих, хто зіграв у зустрічі за «Атлетіко». У «Реалі» краще за Луніна бали отримали тільки Діас (8.5), Кроос (7.6) та Беллінгем (7.3).