Журналіст Ігор Циганик розповів про трансферні плани київського «Динамо»

Динамо Київ 6 Лютого, 10:11 4719
Журналіст Ігор Циганик розповів про трансферні плани київського «Динамо» | 19-27
Київське «Динамо» працює над підсиленням складу.

«У розташуванні Динамо в Туреччині перебуває Ігор Суркіс, він стежить. Поки що на даному етапі нових футболістів немає. В принципі, знову ж таки, йде очікування на трансфер центрального захисника. Я так розумію, що йдуть перемовини, і вони дуже складні. Були моменти, коли вже домовлялися з футболістом, але родина була проти. Інші захотіли дуже великі гроші, які не відповідають кваліфікації цих футболістів. Насправді є певні питання.

Але при цьому всьому абсолютно спокійний Олександр Шовковський. Він вважає, що навіть в тому складі, в якому є зараз центральна ланка захисників – там є Сирота, є Дячук, є Попов, є молодий Михавко, якому зараз видається багато авансів... Тому, в принципі, не є критичною ця історія. Більше особливо ніяких футболістів не шукається, тому що укомплектований склад Динамо.

Є досвідчені гравці, чекають на повернення Ярмоленка. Склад, який повинен вигравати чемпіонство – така думка у президента Динамо. Таке стоїть головне завдання. Якщо купляти центрального захисника – буде добре, не купляти – будуть виходити з того, що зараз є. Але шукають центрального захисника і збираються придбати, бажано лівоногого», – розповів Циганик.