Неймовірний «Баєр» забив на 90-й хвилині і вийшов у півфінал Кубка Німеччини

Світовий футбол 7 Лютого, 10:07 177
Неймовірний «Баєр» забив на 90-й хвилині і вийшов у півфінал Кубка Німеччини | 19-27
Команда просто відмовляється програвати.

У чвертьфіналі Кубка Німеччини «Баєр», який ще не програвав цього сезону, приймав «Штутгарт».

Наприкінці основного часу рахунок був 2:2, тому здавалося, що командам не уникнути додаткового часу, проте Леверкузен забив переможний гол на 90-й хвилині завдяки влучному удару Та головою.

Серія «Баєра» без поразок триває 32 матчі. У наступному турі Бундесліги команда зіграє з «Баварією».

Раніше до півфіналу вже вийшли «Фортуна» та «Кайзерслаутерн».