Думки після матчу «Динамо» – «Лієпая»

Динамо Київ 8 Лютого, 19:25 755
Думки після матчу «Динамо» – «Лієпая» | 19-27
«Динамо» провело свій п'ятий за рахунком спаринг на зимових зборах у Туреччині. Сьогодні, 8 січня, суперниками киян була латвійська «Лієпая».

Матч, як і вважає спаринг, вийшов відкритим і дуже результативним.

Перший тайм пройшов під диктовку киян, та й не без випадів суперника. «Динамо» до перерви забило три голи (один навіть на рахунку Супряги), але при цьому досить несподівано пропустило два.

Після перерви суть гри особливо не змінилася – команда Шовковського виглядала веселішою, діяла гостріше, що призвело до ще двох забитих голів.

Підсумковий рахунок – 5:2.

Результативне повернення Супряги у відеоогляді матчу «Динамо» - «Лієпая»

Свої думки з приводу цього матчу публікує футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму (3:2):

• основа досі не награється, Дячук в ролі ПЗ, тож кастинг триває; єдиний заради кого було варто подивитися перший тайм з відставанням від лайву - Супряга та його форма
  • хороший гол створили для Царенка Супряга з Андрієвським; Антон не виключився, як часто бувало в Ю19 (1:0)
  • Андрієвський протягом перших 15 хвилин довів, що попри статус запасного сильніший за більшість основних ЦП команд УПЛ; в наступні 15 хвилин вже Шепелєв доводив відсутність собі альтернативи для лавки киян в УПЛ
  • Боже, який п€зд€ць - це перша реакція на гол Лієпаї, як усе криво почалося з пасу Царенка, так само криво і закінчилося (1:1); наступний кутовий кияни вже не розігрували, а виконали подачу і Дячук вставив голову (2:1)
  • помітно намагання мʼяч розігрувати, але нагадує дитячий садок інколи, і наче інсайди активні, проте стихійності все ще забагато, вінгерів поки недостатньо якості
  • Беніто безнадійний, тому щиро радію за Супрягу (3:1)
  • не виглядав Владислав відірваним від команди, комбінував, намагався виконувати якісні передачі, мав момент; окремо варто відзначити рух, спроби відкриватися, що в недодачу, що за спини; поки робить усе від себе залежне, щоб на рівні УПЛ відповідати задачі поставленій перед командою
  • черновий гол з центру поля, дорогою на Київ варто заїхати киянам до Глевахи, там, кажуть, є бабка, що одробляє та яйцем викачує (3:2)

Стисло після другого тайму (5:2):

• здоровʼя Біловару струс 100%, бо пручався і рвався на поле, стікаючи кровʼю, Бущан втримав
  • довго намагався зрозуміти де, грає Буяльський, бо коли Караваєв забивав, то Віталій виконував подачу з позиції правого фулбека (4:2); але потім стало зрозуміло, що Буя ПЦП і нічого нового, просто ситуативно опинявся в незвичній широкій позиції
  • щоправда, поки не ловлю цієї фішки, коли інсайд Буяльський сідає в низьку позицію для розіграшу, типу без нього там не обійтися, щоб потім що? втратити в 20 метрах від чужих воріт через відсутність Віталія та якісних рішень в цій зоні? розумію, структура, і уся ця хуйня з підручника, але нахіба це в УПЛ, коли перед очима кейс Піхальонка? ну, може на Лігу Конференцій готуються, хз…
  • знову традиційно за наявності Шапаренка (ЛЦП) він стає домінуючим болхендлером, тож усе в основному крутилося на лівому фланзі, де їх звʼязка з Дубінчаком знову вражала
  • потім заміни, але не вимкнув, бо Шапа і Буя на полі, а ще й Бражко вийшов (основна трійка); не пожалкував, застав черговий (третій, якщо не помиляюся на зборах) асист від Вадюньки (Ванат, 5:2)
  • нє, н**уя, хоч вбийте, але не розумію сенсу тримати Буяльського на власній половині поруч з Поповим, щоб вінгери- та фулбеки-бігунки займали високі позиції в атаці (наче ці бігунки можуть якісно мʼяч розіграти)
  • правда, це якась шляпа, але причини розумію, це ледь не єдина можливість дати зараз команді БАЛАНС, який не здатен забезпечити Бражко, як опорник; тож, якщо це новий базовий концепт, треба чекати перших весняних турів, щоб оцінити ККД вінгерів/фулбеків, бо ККД Буяльського в атаці просяде суттєво
  • багато флангової гри, прострілів, катів, декілька моментів навіть виникло, але станом на зараз маю сумніви, щоб без Ярмоленка фланги продукуватимуть у вісім ніг більше гостроти за Буяльського в його дві ноги; але хай там як, якщо Динамо почне вигравати 1:0, то ніхто не проти, якщо зʼявиться баланс, команда припинить пропускати по 2-3 голи на рівні системи, то крок можна буде вважати виправданим, бо й забивати багато не буде потреби (тим паче Буя все одно створив момент Ванату, але той проспав)