«Деякі грають добре і не потрапляють до складу»: Поворознюк на прикладі Коноплянки пояснив проблему збірної України

Футбол України 9 Лютого, 10:11 183
«Деякі грають добре і не потрапляють до складу»: Поворознюк на прикладі Коноплянки пояснив проблему збірної України | 19-27
Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк поділився думками щодо наставника збірної України Сергія Реброва та гравців, які отримують виклик у розташування головної команди країни.
«За Реброва збірна стала зовсім інша. Той же Піхальонок та ще деякі гравці зараз у складі, здається, що за колишніх тренерів вони нікому не були потрібні. У нас звикли, Коноплянка та Ярмоленко, і тільки вони мають бути. А для Реброва немає крутих, блатних, сірих чи білих.

У нього тільки є людина, яка нормально грає у футбол. І це величезний плюс. Усі бачать, що при Реброві будь-який футболіст із чемпіонату України, будь-який українець може потрапити до збірної. Якщо добре грає. Це не може не радувати.

Чи було в Петракова чи інших попередніх тренерів збірної України, що гравці потрапляли до складу не за спортивним принципом? На мою думку – таке було. Деякі футболісти грають добре і не потрапляють до складу. А Коноплянка без практики у своєму клубі, де він двічі на заміну вийшов, був викликаний до збірної. Я вважаю, що це несправедливо стосовно решти футболістів», – поділився Поворознюк в інтерв'ю Українському футболу.