«Динамо» розійшлося миром зі «Шкендією» | 19-27
Київське «Динамо» зіграло нічию зі «Шкендією» в товариському матчі.

Попередження: Шапаренко, 24, Буяльський, 32, Бражко, 33, Волошин, 52 – Краснічі, 34, Тотре, 38

«Динамо» Київ: Бущан (Нещерет, 46) – Вівчаренко (Дубінчак, 61), Попов (Сирота, 61), Михавко (Дячук, 61), Караваєв (Гусєв, 50, Рамадані, 68) – Шапаренко (Шепелєв, 61), Бражко (Андрієвський, 61) – Кабаєв (Діалло, 61), Буяльський (Царенко, 61), Волошин (Беніто, 61) – Ванат (Супряга, 61).

«Шкендія»: Талеські – Рекшепі, Кейк, Мелічі, Кочєв – Тотре, Чака, Краснічі – Адемі, Шала, Цинарі.

Стадіон: «Arcadia Sport Complex» (Белек, Туреччина).

Друга частина зимових зборів у Туреччині для футболістів київського «Динамо» супроводжуватиметься інтенсивним розкладом товариських протистоянь, про що свідчать її два стартові дні. Напередодні команда Олександра Шовковського обіграла латвійську «Лієпаю» з рахунком 5:2, зігравши в дещо експериментальному складі, а вже на наступний день очікувалась переважно «основа» від «біло-синіх», якій треба було протистояти північномакедонській «Шкендії».

Суперники для українського колективу були фактично добре знайомими, адже третій із останніх чотирьох років доводилось проти них грати саме на початку лютого, тож фактично це був контрольний тест для «Динамо» перед заключною частиною підготовки. Ці дві години в підсумку свідчили про те, що ще є, над чим працювати тренерському штабу.

Особливо в частині реалізації гольових моментів та гри в обороні, що традиційно для цього сезону є двома проблемними місцями для команди. Ось і цього разу, наче маючи велику перевагу на старті гри над суперниками, коли було навіть влучання в поперечину від Кабаєва, «Динамо» примудрилось пропустити під час контратаки на 26 хвилині, що в подальшому мало великий вплив на хід подій на полі.

Завершення першого тайму ми взагалі можемо залишити поза увагою саме в футбольному плані, бо, окрім фолів, жовтих карток, грубощів та боротьби, там узагалі нічого не було. А ось у другій половині матчу вже була тотальна перевага «біло-синіх» за всіма показниками й, як нам здається, «Шкендія» навіть власну половину поля не залишала в позиційній атаці на ворота тоді вже Нещерета.

«Динамо» в підсумку забило. Теж посеред тайму, коли Ванат на лінії воріт перевів у сітку простріл Кабаєва з лівого флангу. Той край поля взагалі в киян працював на відмінно після перерви, і ще кілька передач від Дубінчака в подальшому мали б ставати гольовими. Але ми знову повертались до проблем із реалізацією, які не могли вирішити навіть ті футболісти, що проводили на полі заключні пів години ігрового часу одразу після забитого м’яча.

Наступний товариський матч у київського «Динамо» наразі запланований проти «одноклубників» із Тбілісі, 13 лютого.