Циганков озвучив козир «Жирони» у боротьбі за чемпіонство – до цього доклалась головна зірка команди

Світовий футбол 10 Лютого, 13:12 227
Циганков озвучив козир «Жирони» у боротьбі за чемпіонство – до цього доклалась головна зірка команди | 19-27
Півзахисник «Жирони» Віктор Циганков поділився думками щодо головного тренера команди, Мічела, та як він вплинув на ментальність гравців.
«Мічел не дає розслабитися. Він живе цим, віддає всього себе. Дійсно, ментальність переможців. Тепер виходимо на кожен матч, нам все одно – Барселона чи Реал. Знаємо свої сильні якості. Знаємо, що можемо в кожному матчі перемогти.

Нема страху, що все розвалиться, якщо Мічел піде? Ну це життя. Ми всі працюємо для найкращого. Впевнений, тренер теж, може, колись захоче очолити якийсь гранд. Мічел – головна зірка? Він – наша головна зірка, це правда. Мені здається, просто в менталітеті зрозуміло, що це тренер, який хоче тільки максимуму.

Навіть в Жироні він завжди хотів перемагати, домінувати, атакувати. Просто в ментальності зрозуміло, що він вже чемпіон. І він хоче, щоб ми були такими ж. Великі клуби – це ж зовсім інша відповідальність. Це теж треба розуміти. Жирона та Барселона – у кожного свої цілі. Критика, яка є в Барселоні, тут такої немає», – поділився Циганков на YouTube-каналі Трендець.

Нагадаємо, що Віктор приєднався до Жирони взимку минулого року, тоді як Довбик приєднався до каталонського клубу влітку 2023 року. У цьому сезоні команда українців стала одним з головних претендентів на чемпіонство – відставання від першого Реала становить лише 2 пункти.