Світовий футбол 11 Лютого, 21:09 185
«Хоффенхайм» у доданий час врятувався від ганьби з «Кельном», «Штутгарт» розбив «Майнц» і закріпився у топ-3 Бундесліги | 19-27
У неділю 21-й тур чемпіонату Німеччини завершували два матчі.

Німеччина, Бундесліга, 21-й тур

Штутгарт – Майнц – 3:1

Голи: Міттельштадт, 44, Левелінг, 45+2, Ундав, 73 – Ажорк, 76

Хоффенхайм – Кельн – 1:1

Голи: Крамаріч, 90+4 – Фінкгрефе, 79

Після двох поразок на старті 2024 року Штутгарт здобув вже третю перемогу поспіль. Цього разу жертвою підопічних Себастьяна Хьонесса став бідолашний Майнц. Невдаха цього сезону загруз на дні турнірної таблиці і з туру в тур конкурує з Дармштадтом за звання найгіршої команди Бундесліги.

«Шваби» забили два голи в середині тайму (зважаючи на кількахвилинну паузу, викликану зупинкою у матчі, час забитих голів трохи змістився). По перерві Штутгарт, здавалось, добив суперника голом Ундава, але вже за 3 хвилини Ажорк відновив інтригу. Чогось більшого вболівальники так і не дочекались. Штутгарт з 43-ма очками продовжує перебувати на третій сходинці, Майнц з 12-ма пунктами передостанній.

У ще одному матчі Хоффенхайм ледь не зганьбився з Кельном. «Цапи», які нині балансують у зоні вильоту, в середині другого тайму змогли пробити оборону суперника на очах їхніх глядачів і вже готувались святкувати неочікувану перемогу, однак... Крамаріч у доданий час врятував Хоффе від поразки. Зрештою, і одне очко для нинішнього Кельна за щастя – не програли, і слава Богу.