Завітаємо до циркової вистави у 3 Clown Monty 2 від Play’n GO

Світовий футбол 12 Лютого, 11:55 79
Завітаємо до циркової вистави у 3 Clown Monty 2 від Play’n GO | 19-27
Брати Монті із феєричним цирковим шоу знову опинилися у мережі.

Після шаленого успіху “Трьох братів Монті” 2021 року, Play’n GO нарешті видала другу частину цієї консолі. Але, цього разу, вона має більше цікавих бонусів та покращену суму головної винагороди.

В цілому, модель слота включає сітку 5х3 з 20 виграшними лініями. Але, із ставками від 0ю10 до 100 кредитів, є шанс заробити х10 000. Щобільше, 3 Clown Monty 2 має середньо-високу дисперсію та мінливий показник віддачі, від 84.20 до 96.26%. Попри це, відповідний ігровий автомат можна знайти серед казино https://rcgroup.com.ua/onlajn-kazyno-z-minimalnym-depozytom-20-grn/, які мають початкову суму депозиту у 20 гривень.

Особливості базових обертів та винагороди

З першої миті після запуску, гравці побачать циркову арену, розташовану біля бару у Лас-Вегасі. Але трохи розчаровує зовнішність клоунів, тому що їхні обличчя явно не мають добрих намірів. Попри це, початкові раунди готові запропонувати:

  • 10 - A, від х0.2 до х5;
  • Палиці для жонглювання, х1 - х8;
  • Одноколісний велосипед, х1.5 - х10;
  • Зелений клоун з посмішкою, х3 - х15;
  • Синій клоун зі злим обличчям, х3 - х25;
  • Червоний клоун з сумним обличчям, х4 - х40;
  • Горила BIT-E представлена у якості основного Вайлда та має винагороду х4 - х40. Скаттер виглядає, як золотий квиток на циркову виставу.

Попри Гориллу, у якості диких зображень можуть виступати й брати Монті. У цьому разі, їхні зображення повинні містити напис “Вайлд”. А ще, у грі бере участь так званий накладний символ. Цей невеликий осередок з’являється з правого боку звичайних малюнків. Але, у разі утворення кластера зі словом Бонус, запускається опція вибору додаткової гри.

Що пропонує 3 Clown Monty 2 на бонусних раундах

Дика функція здійснюється як звичайно, але попри заміну іконок та стандартних виплат, вона може забезпечити додаткові множники. Якщо Дикі мавпи з’являються у базовій грі, це х2 - х5, але під час фріспінів, ці показники зростають до х2 - х50. Більш того, якщо виграшне комбо містить декілька мультиплікаційних Вайлдів, всі їхні множники доєднуються до загального призу.

У разі появи 3-5 скаттерів, гравцю дістається 5 - 10 безкоштовних раундів. Але, перед їх активацією відчиняється базовий варіант функції вибору. Там треба обрати одну картку для відкриття 1 - 3 Горил BIT-E. Ці тварини приноситимуть відповідні множники та залишатимуться на сітці до кінця раунду, який повторно не запускається.

Щодо поліпшеного бонусного вибору, користувачу потрібно зібрати 5 символів, які створюватимуть слово Бонус. Після цього, гравець побачить три чашки, з який потрібно обрати лише одну. Якщо функцію активовано під час звичайних обертів, вона може принести х2, х5 або х10, але у разі її появи у момент фріспінів, показники збільшуються до: х20, х100 або х500.