Олександр Кучер: «Англія не була би шоком для збірної України у Лізі націй»

Збірна України 12 Лютого, 12:45 184
Олександр Кучер: «Англія не була би шоком для збірної України у Лізі націй» | 19-27
​Екстренер Дніпра-1 Олександр Кучер поділився враженнями від жеребу Ліги націй, де «жовто-сині» зіграють у Лізі B проти Чехії, Албанії та Грузії.

Ви задоволені жеребом для збірної?

— Важко сказати, легко точно не буде. Чехи — дуже міцна команда, завжди фізично добре підготовлені, атлетичні. Грузинів з албанцями також списувати не варто. Якщо пригадати, як ми з ними раніше грали, то там були певні проблеми.

Можна вважати, що десь рівна група. Не варто забувати, що це футбол і тут вгадати не так і просто. Всі будуть грати на максимум і віддавати свої сили на футбольному полі. Непроста група. Хоча багато хто вважає, що Україна вже виграла групу і вийшла далі. Але може бути не так, як того хочемо ми і як зараз є на картинці.

Могла нам випасти Англія з першого кошика. Це було б шоком для команди Реброва?

— Я не думаю, що це було б шоком. Але останнім часом збірна України десь другим номером грає краще з фаворитами. В нашій групі варто виділити хіба чехів, які трішки сильніші за інших. А з грузинами і албанцями треба буде розкривати оборону суперників, а в таких матчах нашій збірній завжди важкувато. Команди закриваються, потім організовують швидкі контратаки і з цим треба справлятися.

А коли ми так граємо з фаворитами, то у нас здебільшого все виходить і ми задовільнялися навіть кращим результатом. Можна пригадати останню гру з італійцями, коли був шанс перемогти і вийти на Євро на пряму. Але подивимося, як воно буде. Хочеться, щоби виграли групу.

Ви маєте великий досвід у матчах за збірну. Ліга націй чи Євро чи якась кваліфікація — це має значення? Чи в іграх за головну команду країни треба завжди віддавати всього себе?

Неважливо, який це турнір. Навіть контрольні матчі — це завжди відповідальність. Ти граєш за свою країну, на тебе народ дивиться, вболіває. Тут треба віддаватися завжди на 100%, навіть на 200% і більше.

Від кого із футболістів очікуєте, що може вистрілити на турнірі?

— Мені важко щось прогнозувати. Є головний тренер, який підбирає склад команди. Я ж не знаю, кого Сергій Ребров викличе. Тому і не можу чогось очікувати. Все штаб робить, вони наберуть певних футболістів і будуть працювати з ними. А там подивимося, хто із них вже вистрілить.

Кому із команд, які є у групі - найбільше не пощастило?

— Кому не пощастило? Та не можна так казати, будемо дивитися по останній грі. Хто вийде далі - тому пощастило, хто вилетить — тому не пощастило. Явного аутсайдера важко виділити, всі ігри будуть цікаві. Всі сили будуть віддані на полі, щоби набрати якнайбільше очок і в підсумку посісти перше місце.