Світовий футбол 13 Лютого, 09:51 124
Мудрика навіть не випустили: «Челсі» зробив камбек з «Крістал Пелас» і встановив унікальний рекорд в історії клубу | 19-27
У матчі 24-го туру чемпіонату Англії «Крістал Пелас» приймав «Челсі». Команда вінгера національної збірної України Михайла Мудрика здобула вольову перемогу (3:1).

У понеділок, 12 лютого, Челсі на виїзді зустрічався з Крістал Пелас у матчі 24-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Рахунок у грі на 30-й хвилині красивим ударом здалеку відкрив півзахисник господарів Хефферсон Лерма.

Гравці Челсі зуміли відповісти вже у другому таймі. Після прострілу Мало Гюсто з правого флангу точного удару по воротах Діна Хендерсона завдав Конор Галлахер.

Перемогу синім принесли голи вже у компенсований до другого тайму час. Спочатку Галлахер оформив дубль з передачі Коула Палмера. Проте крапку у грі поставив Енцо Фернандес, який відзначився з асисту того-таки Палмера.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик провів усю гру на лаві для запасних.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Майкла Олівера зафіксував перемогу підопічних Маурісіо Почеттіно над командою Роя Ходжсона.

Чемпіонат Англії. 24-й тур

Крістал Пелас – Челсі – 1:3 (1:0)

Голи: Лерма, 30 – Галлахер, 47, 90+1, Фернандес, 90+4

Здобувши перемогу над Крістал Пелас, Челсі оформив унікальний рекорд у 118-річній історії клубу, оформивши 13 вікторій поспіль над одним суперником у лізі.