Є два варіанти. Що буде, якщо арбітр покаже синю картку голкіперу?

Світовий футбол 13 Лютого, 16:24 225
Є два варіанти. Що буде, якщо арбітр покаже синю картку голкіперу? | 19-27
8 лютого The Telegraph повідомив, що Міжнародна рада футболу (IFAB) ухвалила рішення про запуск у футболі синіх карток.

Її даватимуть за навмисний зрив атаки суперника та незгоду з арбітром. Гравця, який отримав синю картку, вилучатимуть із поля на 10 хвилин. У тому випадку, якщо футболіст по ходу матчу отримає дві сині картки або синю та жовту – він заробить червону. Синій колір замість помаранчевого вибрали для того, щоб нова картка чітко відрізнялася від жовтої та червоної.

Однак спочатку не було жодних пояснень, що буде, якщо синю картку отримає голкіпер.

12 лютого The Telegraph повідомив, що за такої ситуації є два варіанти: або на ворота стає польовий гравець, або потрібно виконати заміну на іншого голкіпера.

Проте, якщо замін більше немає, залишається тільки перший варіант. Також пояснюється, що тренерам ці покарання не загрожують і їх не вилучатимуть на десять хвилин.

До речі, нещодавно з'явилася і офіційна реакція ФІФА на варіант із запровадженням синьої картки:

«ФІФА хотіла б пояснити, що повідомлення про так звану «синю картку» на елітних рівнях футболу невірні та передчасні. Будь-які подібні випробування, якщо вони будуть проводитись, повинні бути обмежені відповідальним тестуванням на нижчих рівнях, і цю позицію ФІФА має намір підтвердити під час обговорення цього пункту порядку денного на AGM IFAB 2 березня».