Під зливою: «біло-сині» розійшлися без голів із «Динамо» Тбілісі

Динамо Київ 13 Лютого, 17:49 1132
Під зливою: «біло-сині» розійшлися без голів із «Динамо» Тбілісі | 19-27
В черговому спарингу на другому зборі кияни зіграли в суху нічию.

«Динамо» Київ - «Динамо» Тбілісі: 0:0

Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Вівчаренко, Попов, Михавко, Караваєв, Бражко, Шапаренко, Буяльський, Кабаєв, Волошин, Ванат

Запасні: Нещерет, Моргун, Ігнатенко, Балаба, Сирота, Дубінчак, Гусєв, Дячук, Царенко, Діалло, Беніто, Осипенко, Супряга, Пономаренко.

Нагадаємо, напередодні кияни ледь впоралися з чемпіоном Латвії (1:0). Єдиний гол «біло-синіх» забив з пенальті Микола Шапаренко. До слова, тбіліське Динамо на початку року програло 4 спаринги поспіль, зокрема, й Зорі. Однак минулого тижня обіграло латвійську Валмієру.

Стартовий тайм товариського дербі двох Динамо завершилося з нулями на табло. Перший небезпечний момент створили підопічні Олександра Шовковського на 31-й хвилині. Буяльський прострелив з правого флангу, Шапаренко відпасував на Кабаєва. Владислав замикав, але м'яч просвистів повз стійку. Грузини відповіли небезпечним ударом Сантіса, але його встигли заблокувати.

По перерві Сіхарулашвілі закинув з флангу на ближній кут воротарського майданчика, але Гоцерідзе програв дуель з Нещеретом. Невдовзі блискучий шанс відзначитися мав Буяльський, але пробив повз стійку.

Додамо, що весь спаринг минув під рясну зливу та страхітливий грім. Особливо негода ускладнила роботу командам під завісу зустрічі. Відтак спаринг Динамо завершився «сухою» нічиєю.