Ексзахисник «Арсенала»: «Зінченко – основний творець команди»

Світовий футбол 15 Лютого, 10:33 178
Ексзахисник «Арсенала»: «Зінченко – основний творець команди» | 19-27
Кіран Тірні – про українського захисника.

Колишній захисник лондонського «Арсенала» Кіран Тірні, який захищає нині кольори іспанського клубу «Реал Сосьєдад», назвав українця Олександра Зінченка одним із найкращих лівих захисників світу.

«Одна з головних особливостей «Арсенала» полягає в тому, що його лівий захисник – один із тих, хто найбільше грає в центрі. Зінченко – один із їхніх основних творців, він, швидше, «шістка».

Спочатку мені це було чуже. Я ніколи не грав на позиції центрального півзахисника, навіть у дитинстві. Я завжди грав високо і на краю, так, як передбачає більш звична роль лівого захисника, знайома мені все моє життя.

Я намагався освоїти нову роль в «Арсеналі». Видно, що вона добре працює, з цим важко сперечатися. Я намагався щосили, вчився, намагався працювати так на тренуваннях і під час матчів. Можливо, одного разу мені буде комфортно грати таким чином.

Я тренувався з одним із найкращих у світі – із Зінченком. Для нього це природно, легко йому дається. Для мене ж зараз більш природна вертикальна гра на фланзі», – зізнався Тірні.