Світовий футбол 15 Лютого, 22:42 257
«Аталанта» офіційно продала в МЛС зіркового форварда, який за статистикою поступався лише Роналду | 19-27
​Колумбійський нападник Луїс Мурієль продовжить свою кар'єру в США.

Орландо Сіті домовився з Аталантою про перехід 32-річного колумбійця. Мурієль підписав контракт на два роки й буде виступати у футболці з номером 9. За неофіційною інформацією, сума трансферу становить 1 мільйон євро.

«У мене були різні пропозиції, коли мені дзвонили з Орландо. Я ухвалив це рішення, дивлячись на розвиток цього клубу, гравців і бажання кожного вигравати титули», – прокоментував свій трансфер Мурієль.

Нагадаємо, колумбієць виступав за Аталанту з літа 2019 року, відтоді встиг зіграти 184 матчі, в яких забив 68 голів та віддати 28 асистів. Цікаво, що в складі бергамасків Мурієль відзначався в середньому кожні 115 хвилин. За цей період в Серії А був лише один гравець, який забивав частіше, – це Кріштіану Роналду.