Динамо Київ 16 Лютого, 17:49 2321
Супряга забиває, але «Динамо» не перемагає: підопічні Шовковського не змогли здолати віце-чемпіона Молдови | 19-27
Кияни не змогли перемогти клуб з Хінчешті.

Товариський матч

Динамо – Петрокуб – 1:1

• Голи: Супряга, 29 – Платіка, 2

Стартовий склад Динамо: Нещерет, Гусєв, Дячук, Сирота, Дубінчак, Михавко, Шапаренко, Царенко, Беніто, Діалло, Супряга

Матч проти віце-чемпіона Молдови став вже 9-м для підопічних Олександра Шовковського на тренувальних зборах у Туреччині. Перед цим кияни розписали нічию з Динамо Тбілісі.

Перша в історії очна зустріч між Динамо і Петрокубом розпочалась з несподіванки. Вже на 2-й хвилині молдавський колектив відкрив рахунок після подачі з кутового. До екватору першої половини кияни не спромоглися жодного разу вдарити у напрямку воріт суперника, але ближче до перерви нарешті прокинулися. Супряга зрівняв рахунок у виході віч-на-віч. Вже за мить Беніто мав виводити свою команду вперед, але не переграв кіпера з кількох метрів.

Другий тайм не приніс нічого нового в гру, як і свіжі сили в обличчі Моргуна, Пономаренка і Шепелєва. Динамо демонструвало дуже повільний футбол, загострювати в останній третині поля не вдавалося. Цього разу команду не витягував навіть креативний Шапаренко.

Додамо, 17-го лютого «біло-сині» проведуть матч проти молдавського Шерифа.