«Динамо» дійсно перебудовується. Шовковський за часів італійців довгий час був свідком того, як ця структура працює в збірній»

Динамо Київ 16 Лютого, 21:43 2695
 «Динамо» дійсно перебудовується. Шовковський за часів італійців довгий час був свідком того, як ця структура працює в збірній» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий висловився про зміни в грі «Динамо».
«Динамо» дійсно перебудовується. Відбувається зміна ієрархії в центрі поля, яка була за часів попереднього наставника. Буяльський з позиції на вістрі опускається в позицію інсайда, так би вмовити врівноважуючи Шапаренка. Бражко найнижче, і два інсайди – ліворуч Буяльський і праворуч Шапаренко. Я розумію, звідки ця спроба. По-перше, Шовковський за часів італійців довгий час був свідком того, як ця структура працює в збірній. Де, наприклад, Зінченко, Малиновський та Степаненко – ті самі ролі, той самий фунціонал.

Чому до цього прийшли? Одна з головних причин, що Бражко станом на сьогодні на здатний повноцінно замінювати Сидорчука. Звідси постійно провали в центрі поля, потрібно, щоб був якийсь механізм компенсації. Через це Буяльський зараз на зборах часто грає в низькій позиції. Відтворюється те саме, що є в «Шахтарі» та «Дніпрі-1», коли Піхальонок, Рубчинський чи Бондаренко сідають вниз, беруть м’яч і підіймають в атаку. Цього раніше не було», – сказав Смоловий.