Фрідман: «Молоді хлопці приїхали до чужої країни у стані війни, пережили стрес – їх тримати ніхто не буде»

Футбол України 16 Лютого, 21:50 226
Фрідман: «Молоді хлопці приїхали до чужої країни у стані війни, пережили стрес – їх тримати ніхто не буде» | 19-27
Директор «Дніпра-1» заявив, що клуб не утримуватиме орендованих бразильців, які хочуть залишити Україну.

Комерційний директор »Дніпра-1» В'ячеслав Фрідман прокоментував інформацію про те, що три бразильські легіонери команди відмовилися повертатися в Україну через недавні атаки росіянами міста ударними безпілотниками.

Нагадаємо, що йдеться про 19-річного центрального хавбека Вітіньо, 20-річного форварда Маркоса Андре і 20-річного правого захисника Гільєрма Варжао.

- Прокоментуйте, будь ласка, інформацію щодо того, що бразильці: Маркос Андре, Вітіньо та Варжао не хочуть повертатися до України?

- На це рішення хлопців вплинули події, що відбулися в ніч на 13 лютого. Є відео, як увесь молодіжний склад команди, який живе на базі у Придніпровську знаходився всю ніч у підвалі. Треба розуміти, що там не дуже безпечний район, далеко від центру, поряд знаходиться об’єкт критичної енергетичної інфраструктури. Усі футболісти пережили великий стрес, і якщо наші місцеві хлопці може й звикли, то бразильці були дуже налякані. Вони спілкуються один з одними, тому ця інформація дійшла і до бразильців, які поїхали на збори. Нещодавні обстріли тільки зміцнили їх рішення про відхід. Як їх можна втримати? Вони орендовані гравці, знущатися з людей ми не будемо, тому купляємо їм квитки й вони їдуть додому. Вони не будуть віддаватися на повну футболу, будуть боятися, не має сенсу їх утримувати.

- Перемовини ще йдуть або рішення щодо їх відходу остаточне?

- Це рішення остаточне, вже нічого не можна зробити. Гравці не пов'язані довгостроковим контрактом, їх ніяк тут не втримати. Молоді гравці, будуть грати без мотивації та незадоволені, який сенс їм тут залишатися?

- Чи є якісь санкції, прописані в контрактах гравців на такий випадок, що вони в односторонньому порядку залишають клуб?

- Щодо молодих - ні, це людський фактор. Для більш вікових легіонерів винаймають квартири, з ними підписуються серйозні контракти, такі випадки будуть передбачатися у майбутньому. Молоді хлопці, що приїхали до чужої країни, яка у стані війни та пережили стрес - їх тримати ніхто не буде.