Стали відомі оцінки Сидорчука за матч «Вестерло» - «Стандард»

Світовий футбол 17 Лютого, 10:45 254
Стали відомі оцінки Сидорчука за матч «Вестерло» - «Стандард» | 19-27
Вчора, 16 лютого, відбувся матч «Вестерло» - «Стандард» у рамках бельгійської Про-ліги (2:1).

Наприкінці першого тайму на 36-й хвилині гравець «Вестерло» Гауторп Мадсен реалізував 11-метровий удар, але на відповідь довго чекати не довелося. На 45' Лаіфіс зі «Стандарда» зрівняв рахунок - 1:1.

Після перерви на 62-й хвилині півзахисник «Вестерло» Єв забив останній гол в цьому матчі - 2:1.

Нагадаємо, що у стартовому складі «Вестерло» вийшов українець Сергій Сидорчук, він відіграв 85 хвилин.

Статистичні портали оцінили гру українського півзахисника в 7.0 (sofascore) та 6.9 (whoscored).

За весь ігровий час Сергій віддав 32/39 (82%) точних передач, мав успіх у трьох вдалих обведеннях з шести та загалом зробив 48 дотиків до м'яча.

Вестерло Сидорчука здолав Стандард. Відомі оцінки Сергія за матч - изображение 1