Динамо Київ 17 Лютого, 19:44 444
Безус черговим голом у Європі приніс перемогу своєму клубу – відео забитого м'яча українця | 19-27
Хавбек «Омонії» Роман Безус продовжує вражати своїм голеадорським талантом, який прорізався на Кіпрі.

Чемпіонат Кіпру 2023/24, 26-й тур

Омонія – Отеллос – 1:0

• Гол: Безус, 63

Перший тайм пройшов без голів, а от по перерві Омонія змогла вийти вперед у досить хаотичному епізоді. Після прострілу з правого флангу Степінські отримав м'яч у штрафному та впав від контакту із захисником.

Польський нападник лежав на газоні, але арбітр не зупинив гру. Безус виборов м'яч у захисника та одразу опинився в оточенні двох суперників. Навіть попри це Роман примудрився пробити в падінні у дальній кут. Голкіпер не встиг зреагувати, а відтак запобігти черговому голу Безуса (12-й у сезоні).

Завдяки цій перемозі Омонія набрала 49 очок, піднявшись на 4 місце (стільки ж пунктів у АЕКа Ларнака та Пафоса). Відставання від першого АПОЕЛа становить 7 балів.