Почеттіно прокоментував матч з «Ман Сіті», у якому Мудрик залишився у запасі

Світовий футбол 18 Лютого, 10:47 204
Почеттіно прокоментував матч з «Ман Сіті», у якому Мудрик залишився у запасі | 19-27
«Челсі» зіграв внічию проти чемпіона АПЛ.

Головний тренер лондонського «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував поєдинок 25-го туру АПЛ проти «Манчестер Сіті» (1:1). Український вінгер гостей Михайло Мудрик провів матч на лаві для запасних.

«Перший тайм був дійсно, дуже хорошим. Ми допустили лиш один небезпечний момент біля наших воріт – проти такої команди, як «Манчестер Сіті», яка для мене є найкращою у світі.

У другому таймі вони змушували нас захищатися, але ми створювали моменти й могли забити другий гол, і все могло бути інакше. Важливо, щоб гравці усвідомлювали, що футбол змагальний вид спорту, і щоб вийти на той рівень, який ми хочемо, нам потрібно інколи терпіти.

«Далі у нас дуже важлива гра проти «Ліверпуля» у фіналі Кубка ліги. Найважливіше – продовжувати вірити. Тепер ми повинні набратися сил і підготуватися до гри якомога краще», – сказав Почеттіно.