«Моя родина втратила в Авдіївці все...», — форвард «Дніпра-1»

Інші новини 18 Лютого, 10:55 132
«Моя родина втратила в Авдіївці все...», — форвард «Дніпра-1» | 19-27
Форвард «Дніпра-1» Олександр Філіппов, який народився в тимчасово окупованій Авдіївці, розповів про болісну долю своєї родини.
«В мене в Авдіївці мама жила весь цей час, тому що цей дім — це і мій дім, звичайно. І бабуся, царство їй небесне. Але так, завжди жили, нікуди не від’їжджали. Я ж кажу: це наш дім, чому ми повинні кудись їхати?

Зараз родичі в безпеці. Мама у травні 2022-го вже виїхала з Авдіївки. Тоді вже було дуже-дуже небезпечно, і вона виїхала.

Моя родина втратила в Авдіївці все. Важко пояснити, але, я гадаю ви бачили всі світлини й інших міст — і Маріуполя, і Бахмута. Авдіївка — це дуже маленьке містечко. Ви бачите і читаєте новини, кожен день там по 50, по 40 авіабомб скидають. Як ви гадаєте? Там вже каменя на камені не залишилось.

Звичайно, що ми вже все втратили, квартири, я не знаю, що ще. Десь у 2022-му, тільки на початку, вже було декілька прильотів — і біля квартири, і в квартиру, і в будинок неодноразово.

Трішки вже з цим змирилися, і все. Боляче, тому що це приємні спогади. Я ріс там, це моє дитинство, завжди важко розлучатися зі спогадами з дитинства. Але треба жити далі. Намагаємося в такий нелегкий час продовжувати жити», — наводить слова Філіппова «Трибуна».