Світовий футбол 18 Лютого, 15:49 216
«Не знаю, наскільки все серйозно»: Клопп відверто розповів про травми трьох лідерів «Ліверпуля»  | 19-27
Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над Брентфордом (4:1) у 25 турі АПЛ.
«Емоції суперечливі. Ми втратили кількох футболістів, і не знаю, наскільки все серйозно. Ні для кого з них ситуація не дуже добра.

Але те, що хлопці зробили після 15-ї хвилини, вражає. Вони грали проти команди, покликання якої – докучати супернику. 18 разів м'яч влітає у твій штрафний після стандартних положень – потрібно більше гравців і удачі, а також потрібна допомога воротаря, і він провів чудовий матч.

З певного моменту ми проводили хорошу гру. Ми контролювали цього суперника настільки, наскільки це можливо, і задоволені цим.Невезіння з травмами? Джонс отримав забій, Жота теж був травмований унаслідок стику. У випадку з Нуньєсом ми не знаємо, чи є там якась проблема, він просто щось відчув.

Подивимося. Нам не було просто, але зараз усе гаразд. У нас 57 очок, і через кілька днів на нас чекає новий матч», – цитує Клоппа BBC.

Нагадаємо, Діогу Жота і Кертіс Джонс були замінені під час першого тайму з Брентфордом, Дарвін Нуньєс – у перерві.

Ліверпуль наразі перебуває на першому місці з 57 балами. У наступному турі мерсисайдці зіграють проти Лутона.