Анатолій Безсмертний: «У «Динамо» хороші тренери, які дадуть Михавку правильне направлення»

Динамо Київ 18 Лютого, 16:17 369
Анатолій Безсмертний: «У «Динамо» хороші тренери, які дадуть Михавку правильне направлення» | 19-27
Колишній головний тренер «Львова» Анатолій Безсмертний розказав про захисника «Динамо» Тараса Михавка, з яким працював у львівському клубі.

«Так, у нас була тоді ситуація з кадровим голодом. Багато хто травмувався, багато хто не відповідав рівню вищої ліги, тому ми вирішили продивитися молоду групу гравців з U-19.

Коли я поїхав подивитись матч U-19 з «Рухом», то зрозумів, що можна підтягувати 6-7 футболістів. Щодо Тараса, то він одразу впав у вічі. По-перше – характер, потім - мислення, швидкість, хороша перша передача, добре читає гру. Дуже скромний, сам по собі хлопець хороший.

Коли грали з «Чорноморцем», на 60-65-й хвилині його хапають судоми. Різні ж швидкості. А він мінятися не хоче, хоче грати. У цих молодих хлопців хороше майбутнє.

Ми його в тренувальному процесі ставили лівим захисником, у нього хороша швидкість. Ця позиція може бути теж для нього не чужою. Опорним не ставили, але він добре розуміє гру, можливо, якраз через те, що колись там грав. Правильно ж говорять: «Покажи свій півзахист, і я скажу, яка у тебе команда». У нього кругозір гри дуже хороший.

Всі дані, щоб грати у хороший футбол, у нього є. У «Динамо» хороші тренери, які дадуть йому правильне направлення. А те, що хлопець грати може, це тільки радує. Можливо, дійсно виправдав надії – і все», - сказав Безсмертний.