«За нього попросять мінімум 80 млн євро, чи що?». Вацко висловився про майбутнє хавбека «Динамо»

Динамо Київ 19 Лютого, 17:55 1083
«За нього попросять мінімум 80 млн євро, чи що?». Вацко висловився про майбутнє хавбека «Динамо» | 19-27
Коментатор Віктор Вацко прокоментував слова президента «Динамо» Ігоря Суркіса.

Вацко висловився стосовно порівняння півзахисника «Динамо» Миколи Шапаренка з хавбеком «Шахтаря» Георгієм Судаковим, у якого начебто є клаусула 150 мільйонів євро.

«Влітку 2022 року я би, однозначно, сказав, що Шапаренко сильніший за Судакова. Я вже говорив не раз і можу ще раз повторити – на той момент він грав у футбол рівня клубів Ліги чемпіонів з топ-5 європейських ліг. Зараз Микола після травми. Він ще не показує той рівень футболу, який в нього був до травми хрестів. Я кулаки за нього тримаю, дуже за нього переживаю. Я щиро бажаю йому від всього серця, щоб він повернувся на той рівень, почав грати у свій найкращий футбол і отримав шанс поїхати за кордон. Я знаю, що він про це мріє і цього прагне».
«Щоправда, тут Ігор Михайлович заявив посеред тижня, що якщо в когось, як він сказав, клаусула 150 мільйонів євро, то в Шапаренка повинна бути 300 мільйонів. З одного боку Ігор Михайлович красунчик, тому що підтримав свого гравця у непростий період його кар’єри, дав зрозуміти про повну підтримку. Одночасно він трішки епатував публіку, бо про цю фразу багато говорять.

Але з іншого боку трохи ніяково і навіть страшнувато стало за майбутнє Шапаренка. Тому що якщо за того, про чию клаусулу в 150 мільйонів писали (хоча її насправді немає взагалі) була реальна пропозиція на 40 мільйонів євро, то за логікою речей за того, хто на клаусулу в 300 мільйонів євро заслуговує, попросять мінімум 80, чи що?».
«З іншого боку, якщо ти оцінюєш рівень футболіста і його якість у 300 мільйонів євро, то в нього і зарплатня має бути тисяч 250-300 на місяць. Не гривень. Ну це було б справедливо для футболіста, трансферну вартість оцінюють настільки високо, правда? Але в нашому футболі не варто чекати справедливого ціноутворення. Зрештою, розмір клаусули можна прописати хоч 1,5 мільярда, все одно ніхто не заплатить ні 150 мільйонів, ні 300, ні мільярд, ні 1,5 мільярда», – сказав Вацко.