Ображені китайці, симуляція, політика. Мессі довелося вибачатися на камеру

Світовий футбол 19 Лютого, 22:24 174
Ображені китайці, симуляція, політика. Мессі довелося вибачатися на камеру | 19-27
Китайські ЗМІ та чиновники запідозрили Ліонеля у небажанні грати у Гонконгу.

Зірковий аргентинський форвард американського клубу «Інтер Майамі» Ліонель Мессі вибачився на камеру перед китайськими вболівальниками.

Справа в тому, що китайські ЗМІ та чиновники запідозрили 36-річного Лео в симуляції травми. 4 лютого Мессі через пошкодження не зіграв у товариському матчі в Гонконгу, хоча коли підписували угоду про спаринг, однією з умов була поява на полі Мессі.

А через 3 дні Ліонель зіграв за американський колектив у контрольній грі з «Віссел Кобе» у Японії.

Це обурило китайський народ, який приплів сюди політику. Мессі записав відеозвернення з вибаченнями, яке опублікував у китайській соцмережі Weibo:


«Я багато читав і слухав про те, що сталося після матчу в Гонконзі. Ось чому я захотів записати це відео, щоб дати реальне пояснення та уникнути читання неправдивих новин.

Як усім відомо, я завжди хочу грати в кожному матчі. Чув, що цього разу я не захотів грати через політику та багато інших речей, які не мають до цього стосунку. Якби це справді було так, я б не їздив до Японії чи Китаю, як це було багато разів у моїй кар’єрі.

Я завжди мав дуже тісні стосунки з Китаєм. Я зробив так багато речей спільно з Китаєм – інтерв’ю, товариські матчі, різні заходи з Барселоною та збірною Аргентини. Як я вже сказав під час прес-конференції, яку дав: у мене було запалення м'язів, і я не міг грати. Я відчув це в першій нашій грі у Саудівській Аравії, спробував зіграти в другій, але стало тільки гірше.

Напередодні я намагався взяти участь у тренуванні, щоб бути поруч з командою, з усіма цими людьми. Я робив усе можливе, але справді не міг грати, тому що відчував дискомфорт.

Минуло кілька днів, і я почувався трохи краще, тому вийшов на кілька хвилин у товариському матчі в Японії, щоб продовжувати вдосконалюватися фізично та готуватися до того, що мене чекає далі. Мені довелося грати, щоб відновити ритм.

Я вже говорив це, але вважаю важливим повторити це після всіх тих чуток. Хочу висловити свою любов народу Китаю, завжди мав це почуття. Сподіваюся, скоро ми знову побачимось», – сказав Мессі.