Світовий футбол 20 Лютого, 00:02 653
Циганков та Довбик не допомогли «Жироні» перемогти «Атлетік»: відео голу ексвінгера «Динамо» | 19-27
В матчі 25-го туру іспанської Ла Ліги Атлетік з Більбао приймав Жирону, за яку виступають Віктор Циганков та Артем Довбик.

Ла Ліга, 25-й тур

Атлетік - Жирона - 3:2

• Голи: Беренгер, 2, 56, Вільямс, 60 - Циганков, 49, Гарсія, 75

Українські футболісти Віктор Циганков та Артем Довбик з'явилися у стартовому складі Жирони на поєдинок чемпіонату Іспанії проти Атлетіка.

Поєдинок для команди Мічела розпочався невдало, адже вже в дебюті зустрічі каталонці пропустили. Беренгер після грубої помилки суперника, дістався до м'яча на лінії штрафного майданчика та вгатив його в сітку.

Жирона намагалася зрівняти рахунок до перерви, створивши декілька небезпечних моментів, але після 45-ти хвилин команди пішли на перерву за переваги господарів.

Майже одразу після перерви команда Мічела зрівняла рахунок. Циганков відгукнувся в глибині штрафного майданчика на точну передачу, яку виконав Іван Мартін та переграв голкіпера влучним ударом у нижній лівий кут воріт.

Однак паритет тримався не довго, адже Гурусета виконав чудовий пас, адресатом якого в штрафному майданчику став Алекс Беренгер. Він скористався нагодою та низом відправив м'яч у сітку, оформивши дубль.

Незабаром Жирона пропустила і третій. Вільямс опинився на межі штрафного майданчика завдяки вкрай невдалій грі суперника в захисті і влучним пострілом збільшив перевагу Атлетіка.

Проте каталонці не здалися і змогли скоротити відставання. Алейкс Гарсія зі штрафного удару виконав подачу в карну зону, де Ерік Гарсія звільнився від опіки та, з лінії воротарського майданчика, головою пробив вниз по центру воріт.

Віктор Циганков пішов із поля на 89-й хвилині, замість нього вийшов Стуані.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу Атлетіка із рахунком 3:2.