Моменти Яремчука, гол Циганкова, Луніну забили з пенальті

Світовий футбол 20 Лютого, 17:48 168
Моменти Яремчука, гол Циганкова, Луніну забили з пенальті | 19-27
На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

«Відрізаний» Довбик та гол Циганкова

«Жирона» у гостях поступилася «Атлетіку» Більбао – 2:3.

Перший тайм виграли баски. На початку другої половини гри каталонці зрівняли рахунок, але дуже швидко двічі пропустили. «Жирона» змогла відродити інтригу, але на більше команди не вистачило.

Артем Довбик відіграв повний матч, а Віктор Циганков був замінений наприкінці гри.

Український форвард був відрізаний від власного півзахисту. До Артема майже не доходили передачі у штрафному майданчику суперника. Довбик опускався в середину поля, де намагався допомагати створювати атаки, скидав м'яч партнерам, нав'язував силову боротьбу. Але ефективність таких дій була не дуже високою.

Єдиний свій шанс Артем мав уже в доданий до матчу час за рахунку 2:3. Довбик не влучив у ворота з близької відстані після скидки партнера. Правда, кут обстрілу там був дуже гострий.

На старті поєдинку Циганков двічі пробивав по воротах «Атлетіка» з-за меж штрафного майданчика. Перший удар без проблем перевів на кутовий Унаї Сімон, а другому удару не вистачило точності.

Український вінгер розігнав флангову атаку правим флангом, обігрався із партнером, але удару Янхеля Еррери не вистачило влучності.

На початку другого тайму Циганков зрівняв рахунок у матчі. Після рикошету м'яч у штрафному майданчику відлетів до Івана Мартіна. Іспанський футболіст зробив прострільну передачу. Захисник «Атлетіка» Даніель Вівіан махнув ногою повз м'яч. Циганков вискочив із-за спини Юрі Берчіче та в один дотик переправив м'яч у ворота Сімона. Український легіонер зіграв, як справжній форвард.

Відставання «Жирони» від «Реала» збільшилося до 6-ти очок. Третя - «Барселона», на відстані двох очок від команди Мічела.

Камавінга двічі підставив Луніна

«Реал» у гостях зіграв унічию із «Райо Вальєкано» – 1:1.

Команди обмінялися забитими м'ячами у першому таймі.

Андрій Лунін захищав ворота мадридців. На самому старті поєдинку під пресингом суперника Лунін не порозумівся з Едуардо Камавінгою, але Рауль Де Томас втратив можливість завдати удар із близької відстані.

В середині першого тайму арбітр поставив пенальті за гру рукою того ж таки Камавінги. Де Томас пробив на силу по центру воріт, а Лунін впав у лівий кут.

Під кінець тайму Оскар Гарсія небезпечно пробивав із гострого кута на силу, але удар іспанця не став проблемою для Андрія.

Загалом, у Луніна роботи особливо не було. Український воротар відіграв спокійно та стабільно. У ситуації з пенальті не врятував.

«Реал» збільшив своє лідерство у Ла Лізі. Мадридці тепер випереджають «Жирону» на дві перемоги.

Два нереалізовані шанси Яремчука

«Валенсія» на «Местальї» не змогла обіграти «Севілью» – 0:0.

«Кажани» мали територіальну та ігрову перевагу, але забити так і не змогли.

Роман Яремчук вийшов у старті та зіграв 72 хвилини. В середині першого тайму український форвард мав гарний шанс забити. Після флангового прострілу Хосе Луїса Гаї Роман опинився один навпроти воріт «Севільї». Але Яремчука підвела техніка. Він не зміг нормально пробити по воротах із декількох метрів. Ер'ян Нюланд зміг відбити м'яч після відскоку від українського нападника.

На початку другого тайму Серхіо Рамос заблокував удар Яремчука з меж штрафного майданчика. За декілька хвилин Роман вийшов на ворота суперника під гострим кутом, але переграти Нюланда знову не зміг. Український нападник безхитрісно вдарив прямо у норвезького воротаря.

«Валенсія» на 8-му місці із 36-ма очками.

Маліновський вийшов на заміну

«Дженоа» в гостях зіграв унічию з чинним чемпіоном Італії «Наполі» – 1:1.

Неаполітанці змогли зрівняти рахунок у самому кінці гри.

Руслан Маліновський з'явився на полі на 75-й хвилині. «Наполі» прагнув відігратися, тому Альберто Джилардіно хотів освіжити гру команди досвідченим півзахисником. Маліновський був змушений працювати виключно на оборону. У активі Руслана – один відбір, три перехоплення та шість виграних єдиноборств.

Під час матчу Маліновський зазнав болючого удару по нозі. Бразилець Натан дуже грубо зіграв в середині поля проти українського півзахисника. Після фолу від бразильця Руслан не відразу підвівся на ноги.

«Грифони» перебувають на 12-му місці, маючи в активі 30 очок.

Активний Миколенко

«Евертон» зіграв вдома внічию із «Крістал Пелес» – 1:1.

Лондонці забили в середині другого тайму, а «іриски» зрівняли рахунок під кінець гри.

Віталій Миколенко відіграв повний матч. На полі було багато боротьби. У такому футболі Віталій відчував себе у своїй тарілці. Інколи партнери залишали Миколенка одного проти двох суперників на фланзі, але це не ставало проблемою для українського захисника завдяки правильному вибору позиції.

У випадку із голом Джордана Айю, то формально ганець забив із-під Миколенка. Але навряд чи варто винити українського оборонця. Удар був із-за меж штрафного майданчика. Виконання удару було на високому рівні, Віталій міг хіба що спробувати якось заблокувати удар.

У другому таймі Миколенко бив з лету із лінії штрафного майданчика, але удар українського захисника заблокували. Зробив небезпечну навісну передачу на Бету. Загалом, Віталій доволі активно ходив вперед, намагався загострювати, пропонував себе партнерам.

«Евертон» залишив зону вильоту. «Іриски» завдяки кращим додатковим показникам випереджають 17-ту команду АПЛ «Лутон».

Надійний Забарний

«Борнмут» зіграв унічию в гостях із «Ньюкаслом» – 2:2.

«Сороки» врятувалися від поразки в доданий до матчу час.

Ілля Забарний провів повний матч. Український центральний захисник провів сильний поєдинок. Жодної провини у пропущених голах Забарного немає. Ілля уникнув не тільки помилок, але і навіть помарок. Виграв майже всі свої єдиноборства, не давав себе обіграти, був успішним при пресингу суперника. Одного разу навіть вивів партнера на удар. Єдиний недолік – жовта картка після верхової боротьби із суперником.

«Борнмут» перебуває на 13-му місці із 28-ма очками.

Зінченко продовжує лікуватися та ігнорування Мудрика

«Арсенал» не мав жодних проблем із «Бернлі» – 5:0. Олександр Зінченко не потрапив до заявки команди через травму.

«Челсі» розписав нічию із «Ман Сіті» – 1:1. Михайло Мудрик провів весь матч на лаві запасних.

«Брентфорд» поступився «Ліверпулю» – 1:4. Єгор Ярмолюк дивився за грою із лави запасних.

«Емполі» розписав нічию із «Фіорентиною» – 1:1. Віктор Коваленко провів матч у запасі.