Футбол та баскетбол у Києві: безкоштовні секції за підтримки Favbet Foundation

Партнерський матеріал 22 Лютого, 16:01 115
Футбол та баскетбол у Києві: безкоштовні секції за підтримки Favbet Foundation
Заняття популярними видами спорту стають доступніші для українських дітей завдяки Favbet Foundation.

У межах ініціативи «Сильніші разом» благодійний фонд профінансував декілька безкоштовних спортивних секцій в Києві, відкритих для дітей військовослужбовців та вимушених переселенців. Серед перших, які розпочали роботу ще минулого року – секції з футболу та баскетболу у Центрі фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», що знаходиться у Деснянському районі столиці.

Зараз заняття в Центрі відвідують понад 40 дітей. Футбольній майстерності юних українців тут навчає Андрій Музиченко – старший тренер ФК Вигурівщина та досвідчений педагог.

  • Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433. «Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйся правил (принципів) відповідальної гри».
«Ініціатива Favbet Foundation дає дітлахам можливість всебічного розвитку. Діти мають змогу не тільки вчитися грати в улюблену гру та зростати фізично, а ще й розвиватися як особистості, працювати та взаємодіяти в команді для досягнення спільних цілей. «Сильніші разом» – чудовий проект, що інвестує в майбутнє наших дітей», – розповідає Андрій.

Баскетболом вихованці Центру займаються під керівництвом Тетяни Шаблінської – професійної тренерки з баскетболу, майстра спорту, та багаторазової чемпіонки України, що в минулому представляла нашу країну на змаганнях в складі національної збірної.

«Безкоштовні секції від Favbet Foundation – це унікальний проект, який залучає дітей до фізичної активності та популяризації здорового способу життя. В цей непростий для країни час він дає можливість психологічного перезавантаження та фізичного відновлення», – каже Тетяна.

«Сильніші разом» – частина великого проекту Favbet Foundation під назвою «Клуб супергероїв», що розкриває суперздібності українських дітей. Окрім спортивного, в Клубі є й два освітні напрями: «IT Kids» та «Сила у знаннях». Перший присвячений навчанню дітей базовим навичкам програмування, а другий – забезпеченням школярів всім необхідним обладнанням для навчання та творчості.

Слідкуйте за анонсами нових проєктів та наборів у спортивні секції на сторінках фонду у соціальних мережах Facebook та Instagram.