Олег Федорчук: «За чемпіонство боротимуться «Шахтар», «Динамо» та «Кривбас». Більше претендентів я не бачу»

Динамо Київ 23 Лютого, 11:47 342
Олег Федорчук: «За чемпіонство боротимуться «Шахтар», «Динамо» та «Кривбас». Більше претендентів я не бачу» | 19-27
Відомий український тренер і експерт Олег Федорчук поділився думкою про фаворитів на чемпіоство в УПЛ.
«У «Шахтаря» шансів більше, ніж у всіх інших. «Шахтар», вилетівши із єврокубків, сконцентрується на чемпіонаті. За чемпіонство боротимуться «Шахтар», «Динамо» та «Кривбас». Більше претендентів я не бачу.

«Полісся» має амбіції, але думаю, у першому сезоні вони полягають у тому, щоб потрапити до єврокубків. Це четверте, максимум – третє місце. У житомирської команди триває велика ротація.

Про «Дніпро-1» ми не чуємо нічого обнадійливого, крім того, що вони розрахувалися з Йовічевичем. Це не новини амбітного клубу. Якщо «Дніпро-1» з такими потугами розраховується із позавчорашнім тренером, це багато про що говорить.

«Кривбас» натхненний своїм місцем і нікого не втратив. Вернидуб – це один із найдосвідченіших тренерів в УПЛ, який вміє мотивувати. Згадаймо його «Шериф» та «Зорю». Можливо, на довгій дистанції йому важко через свою емоційність, але на коротких відрізках він добре працює.

І не варто забувати, що «Кривбас» – це клуб із батьківщини президента України. Це розуміють спонсори та бізнесмени, яким потрібно витискати максимум із «Кривбасу», - сказав Федорчук.